کانتر گرانیت ارزان

کانتر گرانیت ارزان

جزئیات محصول

کانتر گرانیت ارزان


کاشی و صفحه پانل آشپزخانه گرانیت یک راه حل منحصر به فرد و طولانی مدت برای دکوراسیون منزل ارائه می دهد. این هنوز هم یکی از سخت ترین و ظریف ترین سنگ های طبیعی موجود در بازار است. مهمتر از همه ، دو قطعه یکسان گرانیت وجود ندارد ، بنابراین می توانید یک آشپزخانه منحصر به فرد و مجلل.
1. ارزش افزوده
میزهای آشپزخانه گرانیت به یک خانه ارزش افزوده می دهند. این می تواند یک سرمایه گذاری خوب باشد. این می تواند لطف آشپزخانه را اضافه کند ، اگر می خواهید یک خانه بفروشید ، می تواند خانه شما را بسیار قدردانی کند. اگر پول دارید ، منطقی است که یک کانتر گرانیت نصب کنید.
زیبا 2.
گرانیت یک ماده طبیعی است که صدها سال در سراسر جهان وجود دارد ، اما نزدیک به 40 سال است که در دکوراسیون منزل مورد استفاده قرار می گیرد. ممکن است در مقایسه با سایر محصولات گران باشد ، اما یکی از بهترین سرمایه گذاری ها است. دوام آن را می بخشد. مقرون به صرفه ترین گزینه.برای شخصیت جاه طلب آشپزخانه ، در حال حاضر عملی زیبا است.
3. طراحی منحصر به فرد طبیعت
گرانیت تغییر رنگهای ظریفی دارد که محصولات ساخته شده توسط انسان نمی توانند از آنها تقلید کنند. این می تواند یک سبک خانه شخصی ایجاد کند ، به طوری که آشپزخانه ویژگی های خاص خود را دارد. اگر از نزدیک نگاه کنید ، خواهید دید که با تغییر نور اتاق ، رنگ نیز تغییر می کند. رنگ ، لکه ها ، یا سایر الگوهای گرانیتی در کل سنگ اجرا می شود ، در حالی که این سنگ مصنوعی تنها یک لایه از سطح دارد. هر سنگ دارای ویژگی های مختلفی است.
4- با باکتری ها مبارزه کنید
گرانیت به دلیل بافت آن یکی از بهداشتی ترین مواد ضد کانتر است. به دلیل اینکه منافذی وجود ندارد ، کمتر مستعد ابتلا به باکتری ها و سایر اجاق های آشپزخانه هستند. سنگ و کپک وجود نخواهد داشت. البته اگر از کاشی های گرانیتی استفاده می کنید ، گل و لای شکافها هنوز هم دارای مشکلات و لکه های کپک هستند.
5. تمیز کردن آسان
مراقبت از کانتر گرانیت بسیار ساده است ، فقط کمی حس مشترک. هیچ تفاوتی بین تمیز کردن روزانه و تمیز کردن سریع با یک پارچه نرم یا حوله کاغذی وجود ندارد. از آب صابون ساده استفاده کنید. از ذرات سنگی متراکم ، تخلخل کم ، رنگرزی نیست. مشکل اصلی. از این رو ، گرانیت های بسته شده یا صیقلی ، در برابر رطوبت مقاومت می کنند. هر 1-3 سال یکبار مصرف کنید. روش تمیز کردن را با آن موافقت کنید. حذف لکه های ریخته شده ساده و بی خطر است.

معرفی مختصری برای محصولات گرانیتی گران قیمت ارزان:


granite


برخی از تصاویر ارزان قیمت گرانیت کانتر گرانیت در معرض نمایش هستند:


giallo california granite

Hot Tags: کانتر گرانیت ارزان قیمت ، تأمین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like