بهترین میزهای گرانیتی

بهترین میزهای گرانیتی

جزئیات محصول

بهترین میزهای گرانیتی


گرانیت برای میزهای رومیزی ایده آل است زیرا زیبا و با دوام است. با افزودن میزهای گرانیتی به آشپزخانه شما زیبایی و سلیقه ای به شما می بخشد. هنگام انتخاب و خرید مش گرانیتی ، رنگ ، درجه صاف ، عاملی مانند لبه و لاله باید مورد توجه قرار گیرد. قبل از نصب شناخته شوید. در اینجا نکاتی در مورد انتخاب میزهای گرانیتی و خریدهای کلیدی وجود دارد.
مرحله 1: مقایسه قیمت. بسیاری از شرکت های نصب گرانیت نصب های رایگان را ارائه می دهند. بنابراین ، برای مقایسه قیمت ها با هدف کمترین قیمت برای خرید بهترین کیفیت سنگ. نمونه های گرانیتی ، مهندسی ، تصاویر و نظرات مشتری را بررسی کنید.
قدم دوم: رنگ گرانیت را مطابق با سبک داخلی انتخاب کنید. گرانیت نوعی ماده سنگ طبیعی است ، تغییر رنگ بسیار طبیعی است. بنابراین لازم نیست که میزهای گرانیتی را به همان رنگ نمونه خریداری کنید.
مرحله 3: نقص گرانیت بر تمامیت ساختاری تأثیر می گذارد. گرانت دارای خراش و خراش طبیعی است ، اما این زیبایی زیبایی آن را تحت تأثیر قرار نمی دهد ، اما بر زیبایی طبیعی آن می افزاید. اگر نگران نقص و رنگ گرانیت هستید ، می توانید صفحات گرانیتی را انتخاب کنید.
مرحله چهارم: سبک سینک را انتخاب کنید. مهم نیست که کدام فلوم را انتخاب کنید ، تولید کنندگان گرانیت در صورت لزوم برش از شما هزینه اضافی می گیرند. شما باید الگوی سینک را به سازنده ارائه دهید ، بنابراین بهترین سینک برای خرید اولویت است.
مرحله 5: ضخامت را انتخاب کنید. میزهای گرانیتی معمولاً 2-3 سانتیمتر یا 3/4 تا 1 اینچ ضخامت دارند. یک کانتر گرانیت 3 سانتی متری گران تر اما قوی تر و جذاب تر است. اما میزهای گرانیتی 2 سانتی متری معمولاً برای پشتیبانی و اصلاح آنها به تخته سه لا احتیاج دارند. آنها
مرحله 6: سبک های لبه را مشخص کنید. اگر سبک استاندارد را دوست ندارید ، می توانید از سازنده بخواهید که آن را برای سفارش طراحی کند. هنگامی که از کابینت یا سایر مبلمان استفاده می کنید ، باید میزهای جلویی را لبه کنید.
مرحله 7: از سازنده بخواهید که آیا می توانید بدون شکاف نصب کنید. شکاف های گرانیتی رایج هستند و می توانید آنها را یکپارچه نصب کنید ، اما با هزینه بالاتر. تعداد زیادی از کارگران ترک هایی را در کنار ناودان های گرانیتی ترک می کنند ، اما آنها به تدریج نابود می شوند مدت زمان نفوذ آب.


خلاصه ای از بهترین محصولات گرانیت mesa:


granite


برخی از تصاویر بهترین محصولات گرانیت mesa در معرض نمایش هستند:


Img_7189主页_副本11

Hot Tags: بهترین میز گرانیت ، تأمین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like