درج شومینه چوب سوزاندن

درخت شومینه چوب شومینه: شومینه یک بخاری مستقل یا دیوار ساخته شده برای تجهیزات گرمایشی است که سوخت برای انرژی مصرف می کند، دودکش داخلی، که در خانواده های غربی یا تسهیلات گرمای قصر به وجود آمده است.

جزئیات محصول

درج شومینه چوب سوزاندن


مرحله 1: بررسی کنید که دمپر باز است. دمپر دستگاهی است که برای کنترل جریان هوا از طریق یک دودکش استفاده می شود. دودکش یک قطار یا لوله است که از طریق آن دود از یک دودکش تخلیه می شود. دمنده معمولا توسط یک جوی استیک کنترل می شود ، باز کردن در یک جهت و بستن در دیگری. قبل از روشن کردن شومینه، مطمئن شوید که دمپر باز است. در غیر این صورت، دود به اتاق بریزد. همچنین هنگامی که دمپر باز می شود، آتش راحت تر می شود. مطمئن شوید که دمپر باز است و اولین گام در آماده سازی برای روشن کردن شومینه انجام می شود.

مرحله 2: اگر از یک شومینه بسته با درب شیشه ای مانند اکثر محصولات شومینه و غیره استفاده می کنید، اطمینان حاصل کنید که درب شیشه ای حدود 30 دقیقه باز است تا شومینه روشن شود تا شومینه را به دمای اتاق برساند هوای سرد سنگین تر از هوای گرم است، اگر هوا در خارج خیلی سرد باشد، هوای سرد یک انفجار را در شومینه ایجاد می کند. باز کردن شومینه اجازه می دهد هوای داخل هوای گرم هوا را بالا بیاورد و دودکش را ایجاد می کند و برای جلوگیری از هوای سرد از ریختن دوباره

مرحله 3: جریان هوا را بررسی کنید: یک بازی یا یک منبع مشابه دیگر در بالای شومینه شومینه را ببینید تا ببینید آیا جریان هوا بالا می رود یا خاموش است. یکی از راه های این کار این است که از یک نوع مشعل استفاده کنید (مانند یک قدیس رومی مشعل شومینه) برای گرم کردن کوره و کمک به ایجاد روزافزون. این مواد آتش سوزی باید ویژگی دود آزاد است.


شرح محصولات مانتل چوبی با سوختن:


نام

درج شومینه چوب سوزاندن

سفارشی سازی

ما سفارشی سازی در اندازه، رنگ و طراحی را ارائه می دهیم.

مزیت

بیش از 30 سال تجربه کارخانه

بسته بندی

بیرون در 3 سانتی متر جعبه چوبی استاندارد، داخل در پلاستیک و یا کف

زمان رسیدن

40-60 روز پس از سپرده (15-20 روز برای تولید، 25-35 روز برای حمل و نقل)

تکنیک

بالا جلا یا honed

ملاحظات

ما می توانیم سفارشات را بر اساس عکس یا نقاشی از شما بگیریم

استاندارد کیفیت

سیستم نظارت و نظارت 1.Strict کیفیت خوب را تضمین می کند.
بازرسی 2.First: یک ماده اولیه درجه را انتخاب کنید.
بازرسی سوم: نظارت بر کل فرآیند.
بازرسی 4.Third: بررسی قطعه توسط قطعات، کنترل رنگ تفاوت.
5.Well بسته بندی شده برای جلوگیری از آسیب در حمل و نقل از راه دور طولانی است.


تصویر اصلی محصولات مانتل چوبی چوب سوزاندن:


F-1--BL1000X1000_副本


Hot Tags: درخت کوره چوب، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like