شومینه شومینه

شومینه شومینه:

جزئیات محصول

شومینه شومینه


سبک کشور آمریکا، حمایت از "بازگشت به طبیعت"، متعلق به یک سبک طبیعی است!
رنگ و شکل:
این است که بیشتر محافظت شده و محافظه کارانه است، با عملکرد راحت، با هر دو مدل های کلاسیک و خطوط مدرن، ارگونومی و سبک مبلمان هنر تزئینی، به طور کامل نشان دادن ویژگی های طبیعی و ساده است. به بهترین وجه رفتار در محیط داخلی بدون درز، راحت، زندگی روستایی طبیعی درخواست تجدید نظر، آن را شامل کمی اختیاری در کلاسیک، رها بیش از حد کمی با هزینه.
نوار:
استفاده از صفحات چوب خانگی خانگی و آجر نوار در نظر گرفته شده برای ایجاد احساس عاشقانه، گرم است. همچنین باعث تقسیم فعالیت اتاق خواب است. همکاری مجاور "صندلی جاز خوردن نوار"، می تواند تنظیم سالن نمایشگاه احساس سطح اداری بیشتر، و نوار غذا کوچک که کشور نوع آمریکایی را متفاوت می کند.
کف:
استفاده از رنگ بلوط، خیساندن بیشتر، کف جامد که بافت چربی دارد. نور خورشید و چراغ را از منعکس کردن بر روی زمین لذت ببرید. هنگامی که روی آن قدم می گذارید، چوب جامد احساس می کنید.
درب و ویندوز:
هنرپیشگی که به دنبال مبلمان می ماند، باعث می شود مدل سازی ساده و بی شمار و بدون نیاز به کار باشد، پنجره باعث ایجاد کل اتاق خواب می شود و سفید تر و گرم تر می شود.
بخاری:
شومینه همچنان به پایین می آید، این عنصر مهم است که استفاده از فضای اتاق فلفل. فضای باز نیاز به تصمیم گیری در اندازه خود را با توجه به منطقه اتاق خواب واقعی، تنظیم شومینه به طور نامناسب در اتاق بسیار کم است. شومینه که در کنار ویلا روستای، با آجر قرمز ساخت آجرهای تخمگذار، mesa USES بلوک های خانگی قدیمی در کنار هم. ایجاد اتاق نشیمن از خانواده بزرگ که سبک کشور آمریکا را می دهد.
کاربردهای متفاوت:
Dado یک عنصر بسیار پرطرفدار در سبک آمریکایی است. طبق محیط زندگی واقعی، ارتفاع های مختلف تنظیم شده است. ارتفاع بالا: 110 سانتیمتر، 150 سانتیمتر، 170 سانتیمتر و غیره و می تواند به انواع مختلف انواع اتاق خواب اعمال شود. بالا و پایین بخشی از دیوار توسط داود باعث می شود مردم احساس امنیت، گرم و بصری لایه ای داشته باشند.


توضیحات اصلی برای شومینه SLATE:


نام

شومینه شومینه

سفارشی سازی

ما سفارشی سازی در اندازه، رنگ و طراحی را ارائه می دهیم.

مزیت

بیش از 30 سال تجربه کارخانه

بسته بندی

بیرون در 3 سانتی متر جعبه چوبی استاندارد، داخل در پلاستیک و یا کف

زمان رسیدن

40-60 روز پس از سپرده (15-20 روز برای تولید، 25-35 روز برای حمل و نقل)

تکنیک

بالا جلا یا honed

ملاحظات

ما می توانیم سفارشات را بر اساس عکس یا نقاشی از شما بگیریم

استاندارد کیفیت

سیستم نظارت و نظارت 1.Strict کیفیت خوب را تضمین می کند.
بازرسی 2.First: یک ماده اولیه درجه را انتخاب کنید.
بازرسی سوم: نظارت بر کل فرآیند.
بازرسی 4.Third: بررسی قطعه توسط قطعات، کنترل رنگ تفاوت.
5.Well بسته بندی شده برای جلوگیری از آسیب در حمل و نقل از راه دور طولانی است.


تصویر اصلی محصولات شومینه SLATE:


F-1--BL1000X1000_副本

Hot Tags: شومینه سنگ شکن، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like