منسوجات شومینه روستایی

منسوجات شومینه روستایی: سبک کشور با استفاده از هزینه گرانبها درب را باهم مخلوط می کند، عنصر برجسته را در ترکیب بافت های مختلف ترکیب می کند، با عملکرد راحت جهت راهنمایی، بر «بازگشت به طبیعت» تأکید می کند، این سبک را آرام تر و راحت تر می کند.

جزئیات محصول

منسوجات شومینه روستایی


سبک کشور های آمریکایی با هزینه بسیار کم، عناصر برجسته در ترکیب با سبک های مختلف را جمع آوری می کند، این راهنمای با عملکرد راحت است، تاکید بر "بازگشت به طبیعت"، این نوع سبک را آرام تر و راحت تر می کند.
سبک کشور آمریكا، راحتی و آزادی زندگی را برجسته می كند، مهم نیست كه مبلمان سنگین را احساس كنید یا با پیچیدگی های لوازم زندگی، به این افراد بگویید. به ویژه در انتخاب رنگ متئو، طبیعی، دلتنگ، رنگی را با كمی كمی زمین عطر و طعم خاصی است از سبک حومه آمریكا. رنگ آمریكای شمالی با توجه به رنگ طبیعی، سبز، قهوه ای زمین، رایج ترین قهوه ای است؛ رنگ زمینه برای بافت خمیر خالص؛ رنگ مبلمان بسیار كوچك قدیمی است؛ بسیاری از آرک های سبک مدرن در طراحی وجود دارد.
اگر چه مبلمان آمریکایی دارای مدارس بسیاری است، اما این تصور که فرد به طور معمول به آن عادت می کند بزرگ بودن عظیم، بسیار طبیعی و راحت است، به اندازه کافی رنگ محلی کشور غریب را نشان می دهد.
پارچه پارچه یک عنصر بسیار مهم در سبک روستایی است. پنبه و کنف طبیعی طبقاتی است. حس گرایش طبیعی پارچه به خوبی می تواند با سبک روستایی هماهنگ شود. گیاهان گلدار، زیبایی های عجیب و غریب و پرندگان زنده، طرح های حشرات و ماهی محبوب، راحت و گاه به گاه هستند.
صندلی چسبیده، پارچه های کوچک پارچه شکسته، گلدان های گیلاس، چمن گندم، میوه، دیسک، آهن کاری، چیزی است که معمولا در فضای سبک روستایی استفاده می شود.

شومینه کشور معرفی محصول اصلی:


نام

منسوجات شومینه روستایی

سفارشی سازی

ما سفارشی سازی در اندازه، رنگ و طراحی را ارائه می دهیم.

مزیت

بیش از 30 سال تجربه کارخانه

بسته بندی

بیرون در 3 سانتی متر جعبه چوبی استاندارد، داخل در پلاستیک و یا کف

زمان رسیدن

40-60 روز پس از سپرده (15-20 روز برای تولید، 25-35 روز برای حمل و نقل)

تکنیک

بالا جلا یا honed

ملاحظات

ما می توانیم سفارشات را بر اساس عکس یا نقاشی از شما بگیریم

استاندارد کیفیت

سیستم نظارت و نظارت 1.Strict کیفیت خوب را تضمین می کند.
بازرسی 2.First: یک ماده اولیه درجه را انتخاب کنید.
بازرسی سوم: نظارت بر کل فرآیند.
بازرسی 4.Third: بررسی قطعه توسط قطعات، کنترل رنگ تفاوت.
5.Well بسته بندی شده برای جلوگیری از آسیب در حمل و نقل از راه دور طولانی است.


یک عکس از محصول اصلی شومینه کشور:


F-1--BL1000X1000_副本

Hot Tags: mantels شومینه روستایی، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like