شومینه مدرن

شومینه مدرن: در دهه های زمانی که شومینه متولد شد و وارد کالای سابق شد، انواع کوره های دیواری با ویژگی های ساختاری مختلف ظاهر شدند.

جزئیات محصول

شومینه مدرن


شومینه بیو اتانول بر روی دیوار نصب شده، دیوار لامپ دیوار با استفاده از شومینه بیو اتانول بر روی دیوار نصب شده برای مدرنیزه کردن. این طراحی یک راه زیبا برای اضافه کردن لوکس و گرما به هر دیوار داخلی است. با این مدل، شما همچنین می توانید قدرت شعله و ارتفاع را تنظیم کنید. شومینه های برقی مدرن دیواری که شما نیاز دارید اگر شما ایده یک آتش واقعی در خانه خود را دوست ندارند. LED تولید یک شعله واقع بینانه (در رنگ های مختلف) و بخاری گرما را از بین می برد. راه عالی برای ایجاد یک تجربه آتش بدون خطر است.


شومینه دیواری 36 اینچ که حرارت و ظرافت را در هر اتاق قرار می دهد. شومینه دارای دو حالت گرمایش، لوازم جانبی دیواری، پشتیبانی از کف قابل جدا شدن و روشنایی شعله قابل تنظیم است. علاوه بر این، اثر شعله را می توان بدون بخاری استفاده کرد، ایده آل برای هر فصل. شومینه دیواری با روشنایی LED و کنترل از راه دور، این شومینه الکتریکی مدرن، گرما و رنگ را اضافه می کند.


این دستگاه دارای یک کنترل از راه دور می باشد تا شما بتوانید آن را از تخت یا مبل خود، شومینه های مدرن دیواری و شومینه های مدرن که از طریق جمعیت به صورت عمودی راه می یابند، کنترل کنید. این شومینه دیوارها را گسترش می دهد و برای اتاق های کوچک ایده آل است. شومینه دیواری، جلو شیشه ای منحنی برای این شومینه دیوار برای ارائه بسیاری از خانواده ها آرزوی زیبایی شناسی مدرن است. به ویژه برای اتاق های کوچکتر مناسب است. شومینه الکتریکی دیوار الکتریکی، کریستال و کنترل از راه دور، این شومینه سنگ کریستال طولانی و ظریف است، با کنترل از راه دور و تعداد زیادی از احساس مدرن است. همانطور که در بالا نشان داده شده، آن را به یک دیوار برای نگاه بی نظیر ظریف و شیک ساخته شده است.


شرح محصولات اصلی شومینه مدرن:


نام

شومینه مدرن

سفارشی سازی

ما سفارشی سازی در اندازه، رنگ و طراحی را ارائه می دهیم.

مزیت

بیش از 30 سال تجربه کارخانه

بسته بندی

بیرون در 3 سانتی متر جعبه چوبی استاندارد، داخل در پلاستیک و یا کف

زمان رسیدن

40-60 روز پس از سپرده (15-20 روز برای تولید، 25-35 روز برای حمل و نقل)

تکنیک

بالا جلا یا honed

ملاحظات

ما می توانیم سفارشات را بر اساس عکس یا نقاشی از شما بگیریم

استاندارد کیفیت

سیستم نظارت و نظارت 1.Strict کیفیت خوب را تضمین می کند.
بازرسی 2.First: یک ماده اولیه درجه را انتخاب کنید.
بازرسی سوم: نظارت بر کل فرآیند.
بازرسی 4.Third: بررسی قطعه توسط قطعات، کنترل رنگ تفاوت.
5.Well بسته بندی شده برای جلوگیری از آسیب در حمل و نقل از راه دور طولانی است.

تصاویر اصلی محصولات شومینه های مدرن:


F-1--BL1000X1000_副本

Hot Tags: شومینه مدرن، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like