تامین کننده سنگ مرمر شومینه

شرکت Xiamen Kaoshi سنگ، با مسئولیت محدود است که در استان فوجیان، چین واقع شده است. ما تولید کننده تخصصی در تولید گرانیت و سنگ مرمر و بازالت و سنگ و ماسه سنگ برای 12 سال است.

جزئیات محصول

تامین کننده سنگ مرمر شومینه


معرفی شومینه سنگ مرمر :


نام

تامین کننده سنگ مرمر شومینه

مواد

مسلم است

سبک

اروپایی

رنگ

سنگ مرمر سفید

سطحی

جلا

فنی

تسکین

حراج فوق العاده

4stars

بعد، ابعاد، اندازه

120X110X35CM

استفاده

در محیط داخلی

پرداخت

پول نقد

پرداخت

پول نقد

بسته بندی

F چوب الف

MOQ

1 مجموعه

کارخانه ما

شرکت تولید کننده

مزیت

خرید مستقیم از تولید کننده و قطع واسطه ، قیمت مناسب

زمان تحویل

1 6 روز


با توجه به آتش سوزی های مختلف می توان به 4 نوع تقسیم شده است.


  1. نوع سوخت زغال سنگ: به طور کامل در اروپا و آمریکا رها شده است، احتیاج به جمع آوری و نگهداری مواد احتراق، احتراق غیر بسته، ذرات اگزوز در جریان احتراق، احتراق ناکافی، جمع آوری و نگهداری دشوار است. از آنجا که آلودگی به محیط زیست سبب آسیب رساندن به بدن انسان می شود.


2. نوع سوزاندن چوب: سعید شومینه چوب تنها ساختمان بدن و ویلا اصلی استفاده از محصولات اصلی، در مقایسه با شومینه های سنتی، مدرن، شومینه چوب خود را با استفاده از یک محفظه بسته و فن آوری احتراق ثانویه بهبود بخشید استفاده از زغال چوب ویژه حفاظت از محیط زیست، استفاده از کم هزینه، ارزش کالری بالا، سوختن کامل، انتشار تمیز، طبیعی ترین، گرمی عاشقانه است.


3. گاز: گاز مصنوعی به دلیل مقدار بسیار کم احتراق، تولید همان حرارت نیاز به استفاده از هزینه های دو برابر شده و دو برابر شده است، بنابراین مناسب برای شومینه به عنوان منبع گاز، اروپا و ایالات متحده هرگز از تولید کارخانه استفاده نکرده است.


4. نوع الکل قابل احتراق: گفته می شود که شومینه الکلی، چرا که مواد شومینه الکلی پس از احتراق سوخت دودی، بی مزه، غیر سمی است و نیازی به خدمات عمومی (چوب، گاز، زغال سنگ، برق) تامین سوخت، که آن را مناسب برای هر محیط ساختمان (سالن، هتل، ویلا، آپارتمان، دفتر، محیط زیست مسکونی).


نمایشگر محصول تامین کننده شومینه سنگ مرمر:


تامین کننده شومینه سنگ مرمر سفید


اگر هر گونه درخواست یا تقاضا در محصولات ما تماس بگیرید، با ما تماس بگیرید متشکرم.


تماس با ما
Hot Tags: تامین کننده شومینه سنگ مرمر، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like