مانتس برای فروش

مانتل ها: سیستم گرمایشی داخلی جداگانه یا دیوار نصب شده توسط combustibles و مجهز به دودکش که در خانه های غربی و کاخ منشا گرفته شده است.

جزئیات محصول

مانتس برای فروش1، خود کوره حلقوی کلیدی برای مدت زمان خورشیدی است، یک کوره حلقوی برای صرفه جویی در مصرف گاز می تواند شما را در هزینه های بعدی پس انداز کند. برای اولین بار، یک برچسب ملی بهره وری انرژی مورد نیاز است. البته، بالاتر از بهره وری انرژی ، بهتر است، اما مقررات ملی برای بالاترین سطح 2. دوم، اصلی واردات بیشتر exhaust.Because نسبت مخلوط گاز در هر منطقه است یکسان نیست، و شرایط اقتصادی ساکنان یکسان نیست.بنابراین بسیاری از خارجی آلمان وهلبرگ طراحی آلمان را به شرایط مناسب کشور چین ارتقا داد، دیوار آویزان دیوار اروپایی معمولا از اگزوز آتش سوزی استفاده می کرد، دمای لوله دود بالا تغییر به آتش بیشتر، کاهش دمای لوله دود، به شدت کاهش می دهد مصرف انرژی.
2، نزدیک یا پایین اتاق دریچه رادیاتور خاموش اتاق: اگر منطقه اتاق شما بزرگتر، اتاق بیشتر، و جمعیت کمتر است، بنابراین زندگی نمی کنند و یا استفاده از فرکانس کم اتاق رادیاتور اتاق می تواند به طور کامل بسته شده و یا به طور کامل، در نتیجه کاهش منطقه گرمایی ، معادل نه تنها صرفه جویی در انرژی، بلکه همچنین در استفاده عادی از افزایش درجه حرارت حرارت فضا، کاهش مصرف گاز را افزایش می دهد.
3، هیچ کس در خانه در طول روز نباید کوره دیواری را ببندد، تغییر درجه حرارت را می توان به کمترین تنظیم: بسیاری از کارکنان اداری به هیچ کس در خانه استفاده نمی شود، دیگ بخار بسته، پس از کار به دیگ درجه حرارت بالا را برای گرمایش سریع قرار می دهد، این عمل بسیار غیر علمی است. چون این همان چیزی است که از ابتدا به دست می آید، چون اختلاف دما بین دمای اتاق و درجه حرارت دیگ تنظیم شده است، که نه تنها صرفه جویی در انرژی را، بلکه گاز بیشتری را هدر ندهد و زمان ساکنان را از انجماد افزایش دهد و خطر ابتلا به دیگ بخار و یا رادیاتور وجود دارد.
4. اگر مدت زمان طولانی در سفر تجاری هستید یا هنوز زندگی نکرده اید، لطفا آب را در دیگ بخار و رادیاتور تخلیه کنید. توصیه می شود از حرفه ای بخواهید آب را در دیگ و رادیاتور تخلیه کند.
5، استفاده از کنترل کننده دمای کوره دیواری، استفاده از کنترلر درجه حرارت کوره دیواری برای کنترل درجه حرارت اتاق و تقسیم زمان، به طوری که با توجه به گرمایش تقاضای مشتریان، از زباله های گاز جلوگیری شود.


شومینه معرفی اصلی محصول را می فروشد:


نام

مانتس برای فروش

سفارشی سازی

ما سفارشی سازی در اندازه، رنگ و طراحی را ارائه می دهیم.

مزیت

بیش از 30 سال تجربه کارخانه

بسته بندی

بیرون در 3 سانتی متر جعبه چوبی استاندارد، داخل در پلاستیک و یا کف

زمان رسیدن

40-60 روز پس از سپرده (15-20 روز برای تولید، 25-35 روز برای حمل و نقل)

تکنیک

بالا جلا یا honed

ملاحظات

ما می توانیم سفارشات را بر اساس عکس یا نقاشی از شما بگیریم

استاندارد کیفیت

سیستم نظارت و نظارت 1.Strict کیفیت خوب را تضمین می کند.
بازرسی 2.First: یک ماده اولیه درجه را انتخاب کنید.
بازرسی سوم: نظارت بر کل فرآیند.
بازرسی 4.Third: بررسی قطعه توسط قطعات، کنترل رنگ تفاوت.
5.Well بسته بندی شده برای جلوگیری از آسیب در حمل و نقل از راه دور طولانی است.


شومینه تصویر اصلی محصول را می فروشد:


F-1--BL1000X1000_副本

Hot Tags: مانتس برای فروش، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like