مانتل قفسه

شومینه مستقل یا دیوار ساخته شده است تجهیزات گرمایش داخلی، سوخت برای انرژی، دودکش داخلی، ایجاد شده در خانواده های غربی یا امکانات گرمایش کاخ.

جزئیات محصول

مانتل قفسه


شومینه مستقل یا دیوار ساخته شده است تجهیزات گرمایش داخلی، سوخت برای انرژی، دودکش داخلی، ایجاد شده در خانواده های غربی یا امکانات گرمایش کاخ.


سبک شومینه بستگی به طراحی آن دارد.موارد شومینه محصول، مالک باید اندازه گیری خوب اندازه گیری، قرار دادن در خانه می تواند؛ برخی از تولید کنندگان تنها هسته مانتل ارائه، و مالک می تواند ظاهر مانتل را با توجه به خود طراحی سبک در خانه. لیست افراد بر بارها تأکید دارند، سبک شومینه باید با سبک داخلی مطابقت داشته باشد.
اگر در محیط داخلی آن سبک روستایی باشد، می توانید مواد مانند آجر قرمز، سنگ آهک و دسته بندی چوب قدیمی را انتخاب کنید، یک احساس ساده و سرگرم کننده ای برای تفریح ایجاد کنید؛ اگر در محیط داخلی آن سبک معاصر است، نیمهخدایی عالی، بعد از خرید هسته شومینه، حفاری یک سوراخ روی دیوار به طور مستقیم، فضای کمتری برای قرار دادن کمی چوب، ایجاد فضای که به حال گرم در حال حاضر، روشن و واضح و چالاک بار دیگر؛ اگر سبک اروپایی است، می توانید از خلق و خوی بسیاری از سنگ مرمر یا ماسه سنگ، سنگ استفاده کنید رنگ واقعی سنگ، و غیره، برای ایجاد خلق و خوی ظریف، سبک آمریکایی، می توانید جعبه woodiness را انتخاب کنید برای اضافه کردن شومینه هسته از کوره چدن، قاب انتخاب مواد چوب با رنگ ضخیم تر از جمله شراب قرمز، قهوه معمولا به تعهد ، صنایع دستی سنتی در مدل سازی حفظ شد، با این حال، با این حال، با عظمت زیاد، حفظ شد.معرفی مختصر محصولات مانتل:


نام

مانتل قفسه

سفارشی سازی

ما سفارشی سازی در اندازه، رنگ و طراحی را ارائه می دهیم.

مزیت

بیش از 30 سال تجربه کارخانه

بسته بندی

بیرون در 3 سانتی متر جعبه چوبی استاندارد، داخل در پلاستیک و یا کف

زمان رسیدن

40-60 روز پس از سپرده (15-20 روز برای تولید، 25-35 روز برای حمل و نقل)

تکنیک

بالا جلا یا honed

ملاحظات

ما می توانیم سفارشات را بر اساس عکس یا نقاشی از شما بگیریم

استاندارد کیفیت

سیستم نظارت و نظارت 1.Strict کیفیت خوب را تضمین می کند.
بازرسی 2.First: یک ماده اولیه درجه را انتخاب کنید.
بازرسی سوم: نظارت بر کل فرآیند.
بازرسی 4.Third: بررسی قطعه توسط قطعات، کنترل رنگ تفاوت.
5.Well بسته بندی شده برای جلوگیری از آسیب در حمل و نقل از راه دور طولانی است.


تصاویر ساده محصولات مانتل:


fireplace

Hot Tags: قفسه انبار، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like