شومینه شگفت انگیز

شومینه شگفت انگیز: یک سیستم گرمایش داخلی جداگانه یا دیواری طراحی شده توسط combustibles و مجهز به دودکش هایی است که در خانه ها و کاخ های غربی ایجاد می شود.

جزئیات محصول

شومینه شگفت انگیز


مزایا: خروجی گرما و ثبات درجه حرارت حرارت، با توجه به نیاز به درجه حرارت گرمایش شرایط انعطاف پذیر، برای جلوگیری از مشکلات تهویه مطبوع گرما، زباله انرژی. جمع آوری آب گرم گرم روز، کوره دیگ پخت گاز را تبدیل به مرکز قدرت کوچک خانواده، دیوار آویز کوره یک دستگاه چند منظوره، استفاده حساس و برش پوشش منطقه ای از یک منطقه، کاربر مناسب، بهبود کیفیت روز از dweller.The دیوار حلق آویز کوره می تواند رادیاتور و حرارت کف، که با استفاده از روش گرم کردن کف، راحتی گرما را بهتر می کند، یعنی گرادیان درجه حرارت داخلی کوچک است، درجه حرارت یکنواخت است، آسان است، گرما را نجات دهد، نصب آسان در محیط داخلی، راحت است برای جدا کردن کنترل و اندازه گیری دمای خانه، بیشتر از بیشتر گرما روش صرفه جویی در انرژی صرفه جویی 20٪؛ آیا می توان 2٪ -3٪ داخلی سطح IR اضافه، و سپس قرار دادن مبلمان.
ضایعات: دیوار آویزان کوره اعمال می شود به دکوراسیون اتاق عروسی بیشتر، استفاده از زمین برای گرم کردن یک روش مناسب تر 2 دکوراسیون، دیوار کلی باقی می ماند کوره قرار داده شده بر روی آشپزخانه که فضای بزرگ نیست و یا بالکن، در نزدیکی زندگی یک اتاق، محصول تولید کننده کوچک ممکن است اثر سر و صدا داشته باشد.علاوه بر این، نرخ گرمایش کندتر است، نگهداری و حفاظت از خانواده های معمولی آسان نیست فرض کنید: پیشنهادات: اول، باید توجه به حفظ حرارت خانه، اگر عایق خانه بد است، گرمای داخلی در بسیاری از موارد از دست رفته به خارج، و هوای سرد در خارج از داخل به داخل، دیوار گرمایش دیگ بخار و مصرف گاز طبیعی بسیار بزرگ است، بنابراین باید بسته شدن درب ها و ویندوز عملکرد اولیه را بررسی کنید، کاهش سوئیچ فرکانس و ویندوز، تهویه مطبوع خط لوله خط فاصله باید بسته شود، جلوگیری از اتلاف حرارت در فضای کوچک در فاصله کوچک. درجه حرارت مناسب مناسب است، بهتر است برای تنظیم 18-20 ℃، دمای داخلی بیش از حد بالا در صورت نیاز، می توانید کنترل کننده دمای داخلی را از طریق تهویه فعال كنترل كننده، اندازه شعله ی كنترل مفید، صرفه جویی در مصرف گاز كنترل كنید. هیچ یك از خانه ها را نمی توان به برنامه عملیاتی صرفه جویی در انرژی تنظیم كرد کلید تابع حفاظت ضد انفجار، اطمینان از درجه حرارت حرارت و حرارت کمتر از 5C از مقدار تنظیم ضد انجماد است. حفاظت و حفاظت منظم.


مقدمه ای کوتاه برای محصولات شومینه با شکوه:


نام

شومینه شگفت انگیز

سفارشی سازی

ما سفارشی سازی در اندازه، رنگ و طراحی را ارائه می دهیم.

مزیت

بیش از 30 سال تجربه کارخانه

بسته بندی

بیرون در 3 سانتی متر جعبه چوبی استاندارد، داخل در پلاستیک و یا کف

زمان رسیدن

40-60 روز پس از سپرده (15-20 روز برای تولید، 25-35 روز برای حمل و نقل)

تکنیک

بالا جلا یا honed

ملاحظات

ما می توانیم سفارشات را بر اساس عکس یا نقاشی از شما بگیریم

استاندارد کیفیت

سیستم نظارت و نظارت 1.Strict کیفیت خوب را تضمین می کند.
بازرسی 2.First: یک ماده اولیه درجه را انتخاب کنید.
بازرسی سوم: نظارت بر کل فرآیند.
بازرسی 4.Third: بررسی قطعه توسط قطعات، کنترل رنگ تفاوت.
5.Well بسته بندی شده برای جلوگیری از آسیب در حمل و نقل از راه دور طولانی است.


تصاویر ساده از محصولات شومینه با شکوه:


F-1--BL1000X1000_副本

Hot Tags: شومینه شگفت انگیز، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like