شومینه شگفت انگیز

شومینه عجیب و غریب: یک سیستم گرمایش داخلی جداگانه یا دیوار نصب شده توسط combustibles و مجهز به دودکش که در خانه ها و کاخ های غربی ایجاد شده است.

جزئیات محصول

شومینه شگفت انگیز


از منظر آمریکایی، به نظر می رسد که یک شومینه در خانه، و همچنین چیزی برای افزودن لذت بردن به زندگی مانند یک استخر شنا است. مردم چینی معمولا به عنوان مشکلی به شومینه ها و استخرهای شنا می پردازند، اما اگر می خواهید یک خانه با 99 امتیاز و یک شومینه در آن (اکثر خانه ها در شمال دارای شومینه)، شما باید چیزی در مورد شومینه بدانید.


شومینه تقریبا همانند ایالات متحده است. اما بسیاری از خانه های آمریکایی با شومینه، که شومینه نیز نامیده می شود، تزئین شده است. طراحی شومینه از اروپای قاره اروپا بریتانیا آورده شده است. بسیاری از آنها نمیتوانند برای همیشه برای گرم کردن خانه به طور خاص برای مدت زمان طولانی استفاده کنند، برای ایجاد فضای اتاق نشیمن و تنها مطالعه. به دلیل تأثیر ضعیف حرارت و تلف شدن انرژی گرما، اجاق گاز معمولی ویلا توسط یک انسان عالی بهبود یافته است. بن ژانین فرانکلین اختراع کرد آنچه که به عنوان اجاق فرانکلین شناخته شد و کل خانه را به آرامی گرم کرد (حذف شومینه از دیوار). این اجاق گاز کل خانه را به مراتب بهتر از محل آتش نشانی گرم می کند.

اجاق کوچک است و می تواند یک خانه تا 2000 درجه سانتیگراد را تا 25 درجه سانتیگراد گرم کند. چند قطعه چوب برای یک شب انجام می شود. اما اکنون افرادی هستند که این شومینه ها را سفارش می دهند و اگر شخصی را با حصار در اطراف خود می بینید شومینه، اساسا یک شومینه فرانکلین است. محل آتش سوزی 20-22 اینچ طول دارد و اجاق Franklin 14-16 اینچ است. اگر شما یک شومینه را در زمستان بخورید، از دو سیاهه اصلی استفاده می کنید.


معرفی مختصر محصولات شومینه شگفت انگیز:


نام

شومینه شگفت انگیز

سفارشی سازی

ما سفارشی سازی در اندازه، رنگ و طراحی را ارائه می دهیم.

مزیت

بیش از 30 سال تجربه کارخانه

بسته بندی

بیرون در 3 سانتی متر جعبه چوبی استاندارد، داخل در پلاستیک و یا کف

زمان رسیدن

40-60 روز پس از سپرده (15-20 روز برای تولید، 25-35 روز برای حمل و نقل)

تکنیک

بالا جلا یا honed

ملاحظات

ما می توانیم سفارشات را بر اساس عکس یا نقاشی از شما بگیریم

استاندارد کیفیت

سیستم نظارت و نظارت 1.Strict کیفیت خوب را تضمین می کند.
بازرسی 2.First: یک ماده اولیه درجه را انتخاب کنید.
بازرسی سوم: نظارت بر کل فرآیند.
بازرسی 4.Third: بررسی قطعه توسط قطعات، کنترل رنگ تفاوت.
5.Well بسته بندی شده برای جلوگیری از آسیب در حمل و نقل از راه دور طولانی است.


تصاویر ساده از محصولات شومینه شگفت انگیز:


F-1--BL1000X1000_副本

Hot Tags: شومینه شگفت انگیز، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like