شومینه سنگ مرمر سفید داخلی

کوره اول در اروپا ظاهر شد و تقریبا در هر خانه به عنوان یک دستگاه گرمایشی نصب شد.

جزئیات محصول

شومینه سنگ مرمر سفید داخلی


کوره اول در اروپا ظاهر شد و تقریبا در هر خانه به عنوان یک دستگاه گرمایش نصب شده بود. به دلیل اینکه اروپا در محدوده عرض جغرافیایی بالا قرار دارد، درجه حرارت زمستان به ویژه کم است، مردم شروع به نصب شومینه برای اطمینان از گرم شدن اتاق خواب می کنند. استفاده شده است برای استفاده از تهویه مطبوع به خود گرم است، اما دیوار عملکرد نه تنها عملکرد، دکوراسیون بیشتر برجسته نیز خوب است، بنابراین مردم هنوز می توانند آن را به عنوان نصب لوازم جانبی در داخل اتاق خواب، آن را می توان برای شومینه سنگ مرمر و شومینه چوب واقعی تقسیم، عملکرد سابق برتر است.


مزایای استفاده از شومینه سنگ مرمر سفید:

(1) اثر تزئینی خوب. سنگ مرمر یک نوع سنگ طبیعی است، دانه داخلی مواد روشن است، و هر دانه دارای منحصر به فرد، در حال حاضر، مردم باعث می شود این نوع ماده مواد بیشتر انواع رنگ، می تواند نیاز متفاوت سبک اتاق خواب. شومینه که با این نوع از افراد توانا ساخته می شود، عملکرد منبع آتش را خنثی می کند بسیار خوب است، می تواند اطمینان بخشیدن به ایمنی اتاق را از بین ببرد. آنچه که بسیاری از جوانان می بینند تاثیر شیک شومینه است، سوخت نکنید واقعا در داخل است، فقط از آن برای ایجاد فضای گرم شدن اتاق خواب استفاده کنید.

(2) اثر حرارت گرم. همانطور که همه ما می دانیم، تهویه مطبوع توسط برق هدایت می شود. گرچه می توان آن را در یک زمان کوتاه گرمایشی تحقق بخشید، باد که آن را منفجر می کند بسیار خشک است. افراد در این نوع محیط برای مدت زمان طولانی احساس ناراحتی می کنند. و شومینه سنگ مرمر برای استفاده از زغال چوب برای گرم کردن، حرارت مرکزی و حتی به همه دور پخش می شود، تاثیر زیادی را بر بدن انسان ندارد، این نوع از ابزار گرم سالم .

(3) عمر طولانی. سنگ مرمر نوعی از مواد سنگی است که در جنبش پوسته شکل می گیرد، دارای چگالی بزرگ، قابلیت پوشیدگی خوب، شومینه سنگ مرمر است که با آن، زندگی عمر می تواند به 30 سال برسد. در حال حاضر، این نوع از شومینه هنوز در بسیاری از ساختمان های دادگاه اروپا نصب شده است. اگر خانواده به طور تصادفی اجسام سنگین را در شومینه پرتاب کند، شومینه شکسته نخواهد شد.


مقدمه شومینه سنگ مرمر سفید داخلی:


نام

شومینه سنگ مرمر سفید داخلی

مواد

سفید خالص

سبک

اروپایی

رنگ

سفید

سطحی

جلا

فنی

تسکین

حراج فوق العاده

4 ستاره

بعد، ابعاد، اندازه

120X110X35CM

استفاده

داخل سالن

پرداخت

نقدی

بسته بندی

چوب فوميگات

کارخانه ما

شرکت تولید کننده

MOQ

1 تنظیم

زمان تحویل

10 روز

مزیت

خرید مستقیم از تولید کننده و قطع واسطه، قیمت مناسب


محصولات شومینه سنگ مرمر سفید در نمایشگاه:


Indoor white marble fireplaces

Hot Tags: شومینه سنگ مرمر سفید داخلی، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like