تامین کننده شومینه سنگ مرمر سرخ در داخل

شومینه مقاله ضروری است که در منزل زندگی می کند، آن را دارای جنسیت آراسته ای دارد، بلکه عملی نیز دارد.

جزئیات محصول

تامین کننده شومینه سنگ مرمر سرخ در داخل


مهم نیست که در اتاق نشیمن، اتاق ناهار خوری یا اتاق خواب، شومینه اغلب می تواند نقطه کانونی فضا باشد. با این حال، اگر واقعا می خواهید شومینه شومینه خود را در موقعیت مرکزی قرار دهید، دکوراسیون مناسب یک ساده است و راه موثر. با انتخاب سنگ های خلاقانه، می توانید یک سفارشی بسیار شخصی برای شومینه خود ایجاد کنید، امکانات و علاقه های بی شماری را به فضا اضافه کنید. شما تنها با خلاقیت و تخیل خود محدود خواهید شد، بنابراین شما می توانید نگاه کامل را برای خانه خود را انجام دهید و کاری را که می خواهید انجام دهید.


اگر دیوار شما به اندازه کافی صاف باشد، ما می توانیم نقاشی مناسب را بیاوریم، بله، به طور مستقیم بر روی دیوار، به بازی کردن تخیل و خلاقیتمان. ساخت الگوهای و الگوها در اطراف شومینه و استفاده از طراحی برای توجه به آن، ایده آل است و می تواند یک مدرن احساس کنید به اتاق. حتی اگر شما یک هنرمند نیستید، این ایده آل است، زیرا شما می توانید با کشیدن، ردیابی و پرکردن ناحیه تعیین شده با رنگ مناسب رنگ خود را "سرقت" کنید و احساس کنید که می خواهید. رنگ در سایه های ضخیم قرمز و نارنجی، آن را اضافه می کند درام فوری به اتاق و به ارمغان می آورد احساسات سفارشی به شومینه خود را.


اگر دوست دارید نگاه شفاف و انتزاعی یک شومینه، نقاشی چهره می تواند یک نگاه معاصر را ایجاد کند که منحصر به فرد است. الگوهای چلپ چت تصادفی بر روی دیوار به صورت نقاشی های سفیدی. برای اولین بار، دیوارها و محوطه اطراف شومینه را با ورقه های پلاستیکی پوشش دهید تا تکه های رنگ فقط می تواند بر روی شومینه اسپری شود. رنگ آمیزی اطراف در اطراف شومینه را در رنگ های اساسی، و هنگامی که آن خشک است، رنگ دیگری را که دوست دارید براق کنید را انتخاب کنید. شما می توانید یک نگاه ساده را با یک پس زمینه سفید و چلپ چلوپ انتخاب کنید، یا می توانید رنگ با رنگ های مختلف برای ایجاد یک رنگین کمان روشن.


توضیحات محصولات محبوب ترین از تامین کنندگان داخلی سرامیک سنگ مرمر سرامیک:نام

تامین کننده شومینه سنگ مرمر سرخ در داخل

سبک

اروپایی

مواد

فنگ شان

رنگ

   سرخ

فنی

تسکین

سطحی

جلا

حراج فوق العاده

5 ستاره

بعد، ابعاد، اندازه

  140X130X45CM

طرح های سفارشی و ابعاد سفارشی در دسترس هستند و خوش آمدید

استفاده

داخل سالن

پرداخت

نقدی

بسته بندی

چوب فوميگات

MOQ

3 مجموعه

کارخانه ما

شرکت تولید کننده

زمان تحویل

18 روز

مزیت

خرید مستقیم از تولید کننده و قطع واسطه، قیمت مناسب


تامین کننده داخلی شومینه سنگ مرمر قرمز محبوب ترین محصولات را نشان می دهد:شومینه سرخ

Hot Tags: تامین کننده شومینه سنگ مرمر سرامیکی، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like