شومینه سنگ مرمر در داخل

اقدام که شومینه که سنگ مرمر عمل می کند نقش چهره افزایش می یابد در فضای داخلی بسیار آشکار است، کلاس کلاس اتاق را به طور قابل توجهی حمل می کند، و کیفیت سختی یک ماده می تواند درجه حرارت بالا بسیار مناسب است.

جزئیات محصول

شومینه سنگ مرمر در داخل


در این زمستان سرد، بسیاری از مردم مانند لانه بودن در خانه، زمان طولانی، چند نفر که مانند nostalgic، سبک اروپا را هنوز هم می توانید در نظر نصب شومینه در خانه. در خانه گرم در همان زمان همچنین می تواند خانه های خود را نشان می دهد که رونق داشته باشد! فضای محدود قبل از آن، شومینه را می توان به طور معمول در خانه بزرگ ساخته شده است، اما در حال حاضر با ارتقاء سطح دکوراسیون تزئین، که همه را دوست دارد می تواند در خانه نصب شده به طور کامل شومینه که خود مانند، یا معاصر یا کلاسیک و یا روستایی، اجازه دهید خانه شما پر از شخصیت و گرما فردی است! بنابراین مشکل می آید، می خواهید به شومینه به دنبال دکوراسیون، مانند استفاده از دکوراسیون سنگ فرهنگ دوباره، پس چگونه ما باید تزئین؟

شومینه سبک معاصر اغلب می تواند دیوار تنظیم که با استفاده از سنگ مصنوعی مصنوعی برای تزئین، با دیوار شومینه به مرکز بصری، ساختن محیط بصری، ایجاد احساس شیرین در محیط داخلی است. سبک شیک فضای آزاد، شومینه است که اولویت را به یک ماده با سنگ فرهنگ و تنظیم دیوار، احساس فوق العاده ساده، خط، جزئیات دیگر بی فایده حذف، فضای مختصر رفتار، مواد سنگی حفظ خالص ترین، احساس طبیعی تنها! شخصیت چند شخصیت دوباره به علاوه کوچک کوچک کردن، هنوز هم می توانید اجازه دهید در داخل طراحی طراحی بیشتر!

دیوار تنظیم شده که قالب های سنگی و شومینه، نفس غنی و شاداب، می تواند سبک خانواده را بیشتر بازتاب دهد، دانه های اولیه سنگ، طبیعت، بیشتر به هرج و مرج، نوعی زمان برای احساس، منعکس کننده تحمل سفارش و درجه!

نوع دیگری از سبک مشترک، شومینه سنگ مصنوعی واقعی چوب است، شراب قرمز را انتخاب کنید، قهوه را برای صاف کردن کمی چوب معمولا قوی، حفظ یک سنت در حال حاضر، حذف آستانه trival دوباره، استفاده از یک سنگ تنها. راحت اروپا نوع مبل در اطراف دوباره، فرش ضخیم و گرم بزرگ در مغازه، یک نوع سبک فورا قلب بر روی قلب!معرفی شومینه سنگ مرمر داخل سالن:


نام

شومینه سنگ مرمر در داخل

مواد

توبرتین

سبک

اروپایی

رنگ

رنگ زرد

سطحی

جلا

فنی

تسکین

حراج فوق العاده

5 ستاره

بعد، ابعاد، اندازه

142X130X36CM

استفاده

داخل سالن

پرداخت

نقدی

بسته بندی

چوب فومي شده

کارخانه ما

شرکت تولید کننده

MOQ

1 تنظیم

زمان تحویل

17 روز

مزیت

خرید مستقیم از تولید کننده و قطع واسطه، قیمت مناسب


صفحه نمایش شومینه مرطوب داخل سالن:


Indoor Marble Fireplaces

Hot Tags: شومینه سنگ مرمر داخلی، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like