شومینه سنگ مرمر سیاه

شومینه سنگ مرمر سیاه و سفید شومینه بزرگ دارای دیوارهای ساخته شده است و فضای داخلی با سنگ تراشی مایل به قهوه ای قهوهای مایل به زرد، مقاوم در برابر آتش و جامد، به اتاق خشن و خشن احساس. چوب در وسط در یک قاب آهن خوب، زرق و برق دار و کلاسیک است. فوق العاده بالا خریداری ...

جزئیات محصول

شومینه سنگ مرمر سیاه


شومینه بزرگ دارای دیوارهای ساخته شده است و فضای داخلی با سنگ تراشی سرخ مایل به قرمز شفاف، مقاوم در برابر آتش و جامد است، که به اتاق خشن و خشن می شود. چوب در وسط در یک قاب آهن خوب، زرق و برق دار و کلاسیک قرار دارد. بالا بودن محتوای خریداری باریک، پوشیدن سفال کابینت و صنایع دستی چینی از یک ردیف، دو کار نقاشی نفتی است که بالا می آید، سبک سبک غرب را روشن تر با سقف استریو. سقف اتاق یک سقف چوب سبک شسته و رفته است، با ردیف از پرتوهای افقی خنثی در middle.The فرش قرمز و آبی سیاه مشروب است داشتن الگوی تزئینی از کنف ضخیم، طعم و نفیس، مبل از کم رنگ کرم رنگ خنثی طراحی بی اهمیت، زیبایی قرارداد را به ارمغان بیاورد.


مقدمه شومینه سنگ مرمر سیاه:


نام

شومینه سنگ مرمر سیاه

سبک

اروپایی

مواد

سنگ مرمر

رنگ

   سیاه

فنی

تسکین

سطحی

جلا

حراج فوق العاده

4 ستاره

بعد، ابعاد، اندازه

  120X110X35CM

طرح های سفارشی و ابعاد سفارشی در دسترس هستند و خوش آمدید

استفاده

داخل سالن

پرداخت

نقدی

بسته بندی

چوب فوميگات

MOQ

1 تنظیم

کارخانه ما

شرکت تولید کننده

زمان تحویل

10 روز

مزیت

خرید مستقیم از تولید کننده و قطع واسطه، قیمت مناسب

ویژگی های داخلی شومینه سنگ مرمر سیاه:


شومینه سنگ مرمر سیاه در داخل


تلاش ما و پشتیبانی مشتریان ما همیشه کسب و کار پیروزی بین مشتریان و ما است، این باعث می شود هر دو بیشتر شود.

ما صمیمانه از مشتریان بالقوه جدید می خواهیم که با ما تماس بگیرند، ما نه تنها مواد مناسب را براساس کیفیت مورد نیاز خود با قیمت رقابتی عرضه می کنیم بلکه از طریق واکنش سریع با راه حل های سازنده، خدمات خوبی ارائه می دهیم.

شومینه های سنگ حکاکی شده ما شامل شومینه های طراحی ساده، مانتو های شومینه طراحی مجسمه، مانتو های شومینه طراحی گل و شومینه در فضای باز بزرگ است. از طراحی اروپایی با حکاکی و یا بدون شومینه سنگ مرمر حک شده، فرانسه لوئیس حالت شخم سنگ مرمر حک شده به شومینه بزرگ سنگ مرمر فرانسوی با پیچیده حک شده و یا شیاطین حک شده مجسمه سازی برای خانه در مقیاس بزرگ. همه آنها را می توان با توجه به درخواست شما از ابعاد و مواد سنگی تولید می شود. شومینه سفارشی نیز استقبال می شود.


Hot Tags: شومینه سنگ مرمر سیاه و سفید، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like