قطعات شومینه گاز

قطعات شومینه گاز: به آرامی تزئین شده، ساده، مینیمالیستی، کدامیک از این شومینه ها شما می خواهید خانه شیک خود را ایجاد کنید؟

جزئیات محصول

قطعات شومینه گاز


کوره دیواره آویزان جزء اصلی چهار سیستم اصلی گرمایش کف است. انتخاب کوره دیواری با قدرت مناسب نمی تواند هزینه های گرمایشی را کاهش دهد، بلکه کیفیت زندگی را بهبود می بخشد. در هنگام انتخاب کوره های گاز دیواری باید عوامل اصلی زیر را در نظر گرفت:

1. شرایط آب و هوایی محلی: درجه حرارت متوسط در زمستان محلی برای انتخاب کوره دیواری بسیار مهم است. ارزش دمای داخلی زمستان که کشور تعیین می کند، زیرا این دمای زمستان درجه حرارت پایین، کوره دیواری است می تواند چندین انتخاب را انتخاب کند؛ در مناطقی با دمای متوسط بالا، قدرت حرارتی کوره دیواری را می توان پایین تر انتخاب کرد.


2. عایق بندی حرارتی ساختمان ها در جنوب و شمال، به ویژه از نظر عایق حرارتی، شکاف بزرگ بین آنها وجود دارد. جنوب، آب و هوای گرم و بارانی است. از تجزیه و تحلیل عملکرد عایق حرارتی ساختمان، جنوب ساختمان به طور کلی از شمال، در این زمان نقش هیئت مدیره حرارت عایق بسیار مهم است.


3. مساحت خانه بزرگتر است و بازده حرارتی کوره دیواری باید بزرگتر باشد و بالعکس. به طور کلی، قدرت خروجی 18 کیلووات برای کمتر از 80 متر مربع، 24 کیلو وات برای 120 متر مربع، 28 کیلوولت برای 160 متر مربع، 36 کیلو وات برای 220 متر مربع و غیره. هر چه برق بزرگتر باشد، منطقه بزرگتر است، میزان تولید آب داغ بالاتر است. اگر خانه بزرگ برای انتخاب قدرت کوچک باشد، کوره دیگهای کلی باعث ایجاد دمای اتاق نمی شود؛ اگر این خانه کوچک باشد محلول چهار خانه یک ساختمان مشابه با طبقه و جهت های مختلف و شرایط مختلف برای بار گرما است. طبقه اول ساختمان و عایق کف آن نسبتا ضعیف است. بالا و پایین در اطراف عایق بندی میانی بهترین است. این عوامل باید در انتخاب کوره دیواری به طور کامل مورد توجه قرار گیرد.


بخشی از معرفی شومینه گاز:


نام

قطعات شومینه گاز

سفارشی سازی

ما سفارشی سازی در اندازه، رنگ و طراحی را ارائه می دهیم.

مزیت

بیش از 30 سال تجربه کارخانه

بسته بندی

بیرون در 3 سانتی متر جعبه چوبی استاندارد، داخل در پلاستیک و یا کف

زمان رسیدن

40-60 روز پس از سپرده (15-20 روز برای تولید، 25-35 روز برای حمل و نقل)

تکنیک

بالا جلا یا honed

ملاحظات

ما می توانیم سفارشات را بر اساس عکس یا نقاشی از شما بگیریم

استاندارد کیفیت

سیستم نظارت و نظارت 1.Strict کیفیت خوب را تضمین می کند.
بازرسی 2.First: یک ماده اولیه درجه را انتخاب کنید.
بازرسی سوم: نظارت بر کل فرآیند.
بازرسی 4.Third: بررسی قطعه توسط قطعات، کنترل رنگ تفاوت.
5.Well بسته بندی شده برای جلوگیری از آسیب در حمل و نقل از راه دور طولانی است.


تصویر اصلی شومینه گاز بخشی از محصول:


F-1--BL1000X1000_副本

Hot Tags: قطعات شومینه گاز، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like