کاشی شومینه

کاشی شومینه: شومینه یک بخاری مستقل یا دیوار ساخته شده برای تجهیزات گرمایشی است که سوخت برای انرژی، دودکش داخلی، در خانواده های غربی و یا امکانات گرمایش قصر ایجاد شده است.

جزئیات محصول

کاشی شومینه


این بالاتر از درجه حرارت کالری است، تهویه مطبوع تولید هوا گرم است، به چیدمان چهره و فضای بزرگ برای، نیاز به یک فرآیند بسیار طولانی به حالت واقعی گرم است. در عین حال، هوا گرم به سمت سقف افزایش می یابد، و تمام گرما به سقف کمک می کند و شومینه واقعی آتش را برای عبور از حرارت تابشی، هدایت، انتقال حرارت به نفع خود گرم خواهد شد، می خواهید چند دقیقه روشن، فقط قادر به احساس حرارت است.
دوم این است که استفاده از هزینه، متوسط ویلا قدرت تهویه مطبوع مرکزی است در 10 تا 15 قطعه، بزرگ می تواند به 30 قطعه، هر ساعت نیاز به حداقل 10 چند کیلووات ساعت، در حدود RMB 10 یوان پول. هزینه آن حدود 50 یوان روز به مدت پنج ساعت. و هیزم که شومینه شومینه درست مصرف می کند هر ساعت است در 4 تا 5 گربه، آن را به 4 تا 5 یوان در مورد، همچنین محاسبه 5 ساعت، می تواند صندوق نصف را ذخیره کنید، این نیز euramerican چرا حمایت از سوختن چوب برای استفاده از برق یکی از دلایل.
سوم آن دلیل سالم است، تهویه مطبوع طولانی مدت رطوبت را که لزوما در محیط داخلی مصرف می کند را ایجاد می کند، پوست خود را خشک می کند، هنوز جدی است و هنوز هم می تواند خونریزی بینی را دفع کند. علاوه بر این، در نتیجه مدت زمان طولانی در داخل اتاق، هوای داخل ساختمان بدتر می شود و بدتر از آن. و تابش گرما که آتش سوزی درست شومینه تولید می کند، نه تنها برای بدن مفید است، بلکه میتواند علائمی نظیر آرتریت را کاهش دهد. در همان زمان تجدید نظر عاطفی متفاوتی در فرایند استفاده از شومینه و چشم انداز زیبایی نیز در تهویه مطبوع وجود دارد غیر قابل مقایسه است


محصولات کاشی شومینه از توضیحات اصلی:


نام

کاشی شومینه

سفارشی سازی

ما سفارشی سازی در اندازه، رنگ و طراحی را ارائه می دهیم.

مزیت

بیش از 30 سال تجربه کارخانه

بسته بندی

بیرون در 3 سانتی متر جعبه چوبی استاندارد، داخل در پلاستیک و یا کف

زمان رسیدن

40-60 روز پس از سپرده (15-20 روز برای تولید، 25-35 روز برای حمل و نقل)

تکنیک

بالا جلا یا honed

ملاحظات

ما می توانیم سفارشات را بر اساس عکس یا نقاشی از شما بگیریم

استاندارد کیفیت

سیستم نظارت و نظارت 1.Strict کیفیت خوب را تضمین می کند.
بازرسی 2.First: یک ماده اولیه درجه را انتخاب کنید.
بازرسی سوم: نظارت بر کل فرآیند.
بازرسی 4.Third: بررسی قطعه توسط قطعات، کنترل رنگ تفاوت.
5.Well بسته بندی شده برای جلوگیری از آسیب در حمل و نقل از راه دور طولانی است.


تصویر اصلی محصولات کاشی شومینه:


F-1--BL1000X1000_副本

Hot Tags: کاشی های شومینه، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like