مجموعه شومینه

شومینه مجموعه: آتش شومینه حرکت واقعی احساس می تواند طبیعت را به اتاق خواب، ایجاد یک فضای گرم و راحت، عاشقانه و دلپذیر، آن را نوعی "گرمای قابل ملاحظه" است.

جزئیات محصول

مجموعه شومینه


شومینه های آتش سوزی عمدتا بوسیله سوزاندن چوب یا چوب فشرده می شوند. شومینه پینگک Nanjing، یک ارائه کننده حرفه ای یکپارچه از آتش و شومینه واقعی، یک بار محاسبه شده است که قدرت حرارتی واقعی آتش و شومینه بسیار بیشتر از انواع تهویه هوا و بخاری .در دما -10 ℃، 40-100 متر مربع از خانه، شومینه روشن برای حدود 10 دقیقه، دمای داخلی می تواند به بیش از 20 ℃ افزایش یابد (منبع دانش baidu). تهویه هوا تهویه ضعیف است، در محیط داخلی دمای هوا به آرامی افزایش می یابد و هوا را خنک می کند. وقتی دمای اتاق زیر 10 درجه سانتیگراد است، سیستم تهویه مطبوع توانایی دسترسی را از دست داده و نیازمند اثر حرارت است. شومینه های آتش سوزی عمدتا بوسیله سوزاندن چوب یا فشرده چوب. قدرت حرارتی بسیار بیشتر از انواع تهویه مطبوع، گرمایش است. در دمای -10 ℃، 40-100 متر مربع از خانه، شومینه روشن حدود 10 دقیقه، می تواند خلق و خوی در محیط داخلی افزایش درجه حرارت به 20 ℃ بالاتر. انتقال حرارت از شومینه مانند خورشید است، به طور عمده حرارت تابش و convection طبیعی. مرکز شومینه می تواند به چند صد درجه، دما می رسد فن نشان می دهد - شکل به تدریج abate.The دمای نامنظم گرمای تابش، مانند نور خورشید، دارای اشعه مادون قرمز است که می تواند باکتری ها را از بین ببرد و سیل را از بین ببرد، مردم را بسیار گرم و راحت احساس می کند.
انسان محصول طبیعت است، انسان ترکیب طبیعت است، به یک سطح خاص، توجه به کیفیت زندگی همیشه به دنبال چنین احساس سادگی است. بازگشت به طبیعت، نزدیک به طبیعت، و سازگار با طبیعت، این قانون طبیعت است، غیر قابل مقاومت است. آیا بچه ها یا افراد سالم هستند، دوست دارند در هنگام آتش سوزی در هنگام شنیده شدن، خواندن، چت کردن، جمع شدن، همه را دوست دارند، احساس گرم شدن هیزم در آتش.
آتش شومینه حرکات واقعی حرکت می تواند طبیعت را به اتاق خواب تبدیل کند، یک فضای گرم و راحت، عاشقانه و دلپذیر ایجاد کند، این نوعی "گرمای قابل ملاحظه" است. به طوری که شومینه به طور کلی بیشتر احساسات است!


معرفی مختصر محصولات شومینه:


نام

مجموعه شومینه

سفارشی سازی

ما سفارشی سازی در اندازه، رنگ و طراحی را ارائه می دهیم.

مزیت

بیش از 30 سال تجربه کارخانه

بسته بندی

بیرون در 3 سانتی متر جعبه چوبی استاندارد، داخل در پلاستیک و یا کف

زمان رسیدن

40-60 روز پس از سپرده (15-20 روز برای تولید، 25-35 روز برای حمل و نقل)

تکنیک

بالا جلا یا honed

ملاحظات

ما می توانیم سفارشات را بر اساس عکس یا نقاشی از شما بگیریم

استاندارد کیفیت

سیستم نظارت و نظارت 1.Strict کیفیت خوب را تضمین می کند.
بازرسی 2.First: یک ماده اولیه درجه را انتخاب کنید.
بازرسی سوم: نظارت بر کل فرآیند.
بازرسی 4.Third: بررسی قطعه توسط قطعات، کنترل رنگ تفاوت.
5.Well بسته بندی شده برای جلوگیری از آسیب در حمل و نقل از راه دور طولانی است.


تصویر ساده از محصولات شومینه جمع آوری:


fireplace

Hot Tags: مجموعه شومینه، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like