قطعات شومینه

بخاری شومینه: سیستم گرمایش داخلی جداگانه یا دیواری طراحی شده توسط combustibles و مجهز به دودکش هایی است که در خانه ها و کاخ های غربی ایجاد شده است.

جزئیات محصول

قطعات شومینه


دانش پایه شومینه: شومینه را می توان به سوزاندن چوب، سوزاندن گاز، زغال سنگ و شومینه الکتریکی با توجه به منبع گرما تقسیم شده است؛ با توجه به ساختار به داخل تعبیه شده و مستقل تقسیم شده است. علاوه بر شومینه الکتریکی، سوزاندن شومینه نیاز به نصب دودکش بر روی سقف دارد، در حالی که شومینه گاز نیاز به دودکش اضافی ندارد، فقط یک حفره حدود 20 سانتی متر در نهال دیواره سمت، که می تواند قبل و بعد از دکوراسیون خانه استفاده می شود. بالا رفتن ساختمان ها و ویلا ها می توانند ساخته شوند. شومینه گاز یک خروجی متعادل است. 100٪ هوا احتراق از طریق لوله های کواکسیال بیرون کشیده می شود. لوله های کوچک در لوله های بزرگ برای انزوا کامل گازهای قابل احتراق قرار می گیرند، بنابراین کیفیت محیط داخلی هوا. کانال ها می توانند از طریق دیوار بیرونی به صورت افقی اجرا شوند یا از طریق سقف به صورت عمودی، 80 تا 200 مترمربع گرمایش، یا به عنوان تجهیزات گرمای کمکی.


بزرگترین مزیت یک شومینه ایستادن این است که گرمای تابشی را در اطراف اجاق گاز فراهم می کند و طرفداران در هدایت حرارت گرمایشی کمک می کنند. لوازم خانگی که معمولا ساده ترین نصب می باشند می توانند در هر نقطه از خانه نصب شوند تا زمانی که بخاری بتواند وصل شود .این برای دکوراسیون مناسب است. شومینه ساخته شده است یک نصب جذاب است که سنگ آجر و سنگ را به یک منبع کارآمد حرارت با کارایی بالا در احتراق بالا می برد. تمام شومینه های ساخته شده در داخل همیشه مرکز اتاق شما هستند و درست شومینه های گاز حرارت کارآمد و شعله های جهش را فراهم می کنند. برنامه ریزی دقیق برای نصب به علت نیاز به دودکش لازم است.


معرفی اصلی برخی از محصولات شومینه:


نام

قطعات شومینه

سفارشی سازی

ما سفارشی سازی در اندازه، رنگ و طراحی را ارائه می دهیم.

مزیت

بیش از 30 سال تجربه کارخانه

بسته بندی

بیرون در 3 سانتی متر جعبه چوبی استاندارد، داخل در پلاستیک و یا کف

زمان رسیدن

40-60 روز پس از سپرده (15-20 روز برای تولید، 25-35 روز برای حمل و نقل)

تکنیک

بالا جلا یا honed

ملاحظات

ما می توانیم سفارشات را بر اساس عکس یا نقاشی از شما بگیریم

استاندارد کیفیت


سیستم نظارت و نظارت 1.Strict کیفیت خوب را تضمین می کند.
بازرسی 2.First: یک ماده اولیه درجه را انتخاب کنید.
بازرسی سوم: نظارت بر کل فرآیند.
بازرسی 4.Third: بررسی قطعه توسط قطعات، کنترل رنگ تفاوت.
5.Well بسته بندی شده برای جلوگیری از آسیب در حمل و نقل از راه دور طولانی است.


تصویر اصلی بخاری شومینه محصول:


F-1--BL1000X1000_副本

Hot Tags: قطعات شومینه، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like