طراحی شومینه مانتل

طراحی شومینه مانتل:

جزئیات محصول

طراحی شومینه مانتل


سبک کلاسیک آمریکایی با نفس کشیدن ضخامت روستایی، برای لذت بردن از بالاترین اصل، بر روی پارچه، مبل چرمی، تأکید بر راحتی آن، احساس راحتی نرم، مبلمان را با دوره استعماری نشان می دهد، بافت بزرگ و متراکم، کوسن نیز افزایش یافته است به طور کامل قبل از اشراف اروپایی سلطنتی از مبلمان زیبا، ملکی، سبک و ابزار. کاج است که اساسا استفاده می کند مواد محلی، افرا، نیاز به حک کردن نیست نقش نقش داشته است، هنوز هم دانه با چوب اصلی و احساس ساده، هنوز هم اضافه کردن اسکار archaize و علامت ملت مبیانه به شدت به دنبال آن هستند، حس ساده ای از یک نوع سادگی ابتدایی ایجاد کنید، سبک ابتدایی و صریح آمریکایی را نشان دهید.


عملکرد سازگاری فرهنگ آمریکایی در خانه تزئین شده است، نیازی به اصلاح ظاهر نوعی انقباض نیست، باید عطر آمریکایی را که به تناسب انعطاف پذیری در فضا مناسب است، ایجاد کند ...
مدل بزرگ خانواده یا ویلا تزئین: بستگی به سبک خاص آمریکایی دارد که تصمیم می گیرد و انتخاب می کند.اگر کلاسیک آمریکایی باشد، دکوراسیون صفحه پایه کمی بهتر است، به طور کلی کاغذ دیواری زیبا برای دیوار، شومینه و درب های قوس و ویندوز در ابتدا در رده ساخت و ساز قرار میگیرد؛ اگر کشور سبک آمریکایی باشد، میوه و سبزی و یا کاغذ دیواری از طرح شکسته گل اول انتخاب است، زمین با آجر archaize یا طبقه چوبی قدیمی است. شمع ساده از مبلمان تاریک یک سبک واقعی آمریکایی را نمی کند. آمریکایی اختیاری است، اما نه گاه به گاه، بدون سر و صدا، اما فاقد خستگی، piao zhuo اما نه درشت، سبک خانم نیز چنین است. نه محروم از فحشا به فضا، نیازهای عمیق بدن انسان را با همه چیز ممکن است، زیرا خانه استفاده می شود در اصل شل کردن استفاده می شود، به دلایلی راحت نیست.معرفی محصولات اصلی طراحی مانتل:


نام

طراحی شومینه مانتل

سفارشی سازی

ما سفارشی سازی در اندازه، رنگ و طراحی را ارائه می دهیم.

مزیت

بیش از 30 سال تجربه کارخانه

بسته بندی

بیرون در 3 سانتی متر جعبه چوبی استاندارد، داخل در پلاستیک و یا کف

زمان رسیدن

40-60 روز پس از سپرده (15-20 روز برای تولید، 25-35 روز برای حمل و نقل)

تکنیک

بالا جلا یا honed

ملاحظات

ما می توانیم سفارشات را بر اساس عکس یا نقاشی از شما بگیریم

استاندارد کیفیت

سیستم نظارت و نظارت 1.Strict کیفیت خوب را تضمین می کند.
بازرسی 2.First: یک ماده اولیه درجه را انتخاب کنید.
بازرسی سوم: نظارت بر کل فرآیند.
بازرسی 4.Third: بررسی قطعه توسط قطعات، کنترل رنگ تفاوت.
5.Well بسته بندی شده برای جلوگیری از آسیب در حمل و نقل از راه دور طولانی است.


تصویر محصول اصلی طراحی مانتل:


F-1--BL1000X1000_副本

Hot Tags: طراحی شومینه مانت، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like