قاب شومینه

قاب شومینه: یک واحد گرمایش داخلی مستقل یا دیواری که توسط مواد قابل احتراق با یک دودکش داخلی طراحی شده است.

جزئیات محصول

قاب شومینه


در ابتدا مردم گودال کم عمق را در مرکز کلبه و یا مسکن کشف کردند. از آتش سوزی از سوراخ سقف کاسته می شد. هزاران سال بعد با ظهور ساختمان های دو طبقه، مردم شومینه ها (شومینه ها) را به خارج منتقل کردند از ساختمان. شومینه هنوز هم افقی است، بنابراین اغلب دود خارج از خانه یا داخل اتاق را می سوزاند. بعدا با استفاده از دودکش ها دود را در خارج از محل حل کرد.
در سال 1578، شاهزاده روپرت، برادرزاده چارلز اول، یک دودکش ساخت که جریان هوا و سیستم های زهکشی را بهبود می بخشید. دودکش هجدهم، دو پیشرفت مهم در شومینه ها بوجود آمد. بن فرانکلین، یک اتاق کنتراست، بسیار پیشرفته و شومینه چوب سوزان اتاق (کوره های چوبی) کارآیی بود. علاوه بر این، او تحت فضای زیر فضای خود را ترک کرده بود تا هوا را برای ایجاد جریان هوا بالا و پایین بیاورد، و خروجی اگزوز را به یک مکان بالاتر منتقل کرد. در اواخر قرن 18، اتاق احتراق کم عمق برای اجازه خروج بهتر، که می تواند به سمت بالا و خارج از خانه طراحی شده است. طراحی رامفورد پایه ای برای شومینه های مدرن است.
در آمریکای شمالی و اروپا، جایی که آب و هوای سردتر است، شومینه همیشه یک ویژگی اصلی یک خانه است، زیرا به مردم گرما می دهد و آنها را قادر می سازد تا در زمستان طولانی زندگی کنند. احساس گرم شدن پخت و جهش و لرزش شعله های آتش، حتی امروز، در آب و هوای سرد لذت بخش هستند. بنابراین تمام خانواده در اطراف شومینه جمع می شوند و صحبت می کنند. معمولا محل جمع آوری خانواده ها پس از کار و قبل از خواب رفتن در شب است. مثال معروف استفاده از این سفارشی " فرانسوی ها "توسط رئیس جمهور فرانکلین دلنو روزولت در طول افسردگی بزرگ.
مانتلها در محوطه داخلی قرار دارند. به طور معمول، مانتلها معماران / طراحان را با یک فرصت منحصر به فرد برای ایجاد هویت شخصی در اتاق ارائه داده اند. به طور حتم مانتل به سبک معماری دکور داخلی در نظر گرفته شد.


معرفی مختصر محصولات اصلی مانت:


نام

قاب شومینه

سفارشی سازی

ما سفارشی سازی در اندازه، رنگ و طراحی را ارائه می دهیم.

مزیت

بیش از 30 سال تجربه کارخانه

بسته بندی

بیرون در 3 سانتی متر جعبه چوبی استاندارد، داخل در پلاستیک و یا کف

زمان رسیدن

40-60 روز پس از سپرده (15-20 روز برای تولید، 25-35 روز برای حمل و نقل)

تکنیک

بالا جلا یا honed

ملاحظات

ما می توانیم سفارشات را بر اساس عکس یا نقاشی از شما بگیریم

استاندارد کیفیت

سیستم نظارت و نظارت 1.Strict کیفیت خوب را تضمین می کند.
بازرسی 2.First: یک ماده اولیه درجه را انتخاب کنید.
بازرسی سوم: نظارت بر کل فرآیند.
بازرسی 4.Third: بررسی قطعه توسط قطعات، کنترل رنگ تفاوت.
5.Well بسته بندی شده برای جلوگیری از آسیب در حمل و نقل از راه دور طولانی است.


یک تصویر ساده از محصول مانتل اصلی:


F-1--BL1000X1000_副本

Hot Tags: قاب شومینه، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like