دیو شومینه مانتل

Diy Fireplace Mantel: یک نوع جدید از شومینه مونتاژ DIY.

جزئیات محصول

دیو شومینه مانتل


یک نوع جدید از شومینه، بسته بندی DIY شامل پایه، دو ستون و مسطح، با تنظیم نصب پست بر اساس هر دو طرف صفحه بالایی توصیف شده است، در مجموعه در بالای ستون ها، صفحه پوشش، پایه بشقاب، ستون و بشقاب به عنوان صفحات سنگی و لانه زنبوری ورق های کامپوزیتی دو لایه، ستون ها از جمله ورق جانبی، داخل صفحه و صفحه سابق، صفحه لبه و ورق ورق 90 درجه عمودی توصیف شده است. بشقاب قبل از دوخت در دو انتها توضیح داده شده است و اتصالات، قطعات بتنی، ورقه سنگی با پانل لانه ساز کامپوزیت یا مرز چسبنده به عنوان منطقه انتقال می باشد.
علاوه بر این، بیرون کردن ورق سنگ در دو طرف صفحه جلو ستون ستون برای اتصال به صفحه خارجی و صفحه داخلی در صفحه جلو استفاده می شود.
علاوه بر این، پانل های لانه زنبوری قسمت اسپلایسینگ پانل های بیرونی و داخلی و پانل های جلو با پانل های سنگی با لبه های متصل به پانل های لانه زنبوری جایگزین می شوند.
توضیح داده شده است، ستون بالا با نصب یک حلقه ثابت، توضیح نصب شده بالا نصب دکوراسیون صفحه، تزئینی توصیف با استفاده از مهره مهره گوه در پشت و توصیف پیچ و مهره از طریق پیچ، توصیف شرح پوشش تزئینی بالا اظهار داشت، توصیف صفحه به عنوان صفحه سنگ و لانه زنبوری پانل از ورقه کامپوزیت دو لایه، در صفحه سنگ تزئینی شرح داده شده است.
شرح بیشتر، صفحه تزئینی تزئینی در سمت چپ، راست، صفحه تزئینات تزئینی و صفحه تزئینی جلو و چپ و بشقاب تزئینی شرح درست است 90 درجه به صورت عمودی در اتصال به یکدیگر در مثبت و اتصالات ثابت در هر دو انتهای ورق تزئینی، اتصالات سایت با استفاده از صفحه سنگی با پانل لانه زنبوری کامپوزیت یا مرز چسبنده به عنوان منطقه انتقال، در بالا در پانل تزئینی تزئینی، بخش راست و چپ تزئینی بخش راست و چپ پانل لانه زنبوری جایگزین صفحه سنگی که روی صفحه لانه زنبوری قرار گرفته است.
علاوه بر این، قسمت جلویی لانه زنبوری، سمت چپ و سمت راست صفحه پایه با یک لایه از صفحه سنگی به عنوان بسته شدن اتصال متصل می شود.
علاوه بر این، جلو صفحه جلو ستون با قطعه تزئینی بالا و یک قطعه تزئینی پایین تر ارائه شده است، و قطعه تزئینی بالا به صفحه جلو و صفحه افقی برای نصب نصب شده است، و قطعه تزئینی پایین تر به صفحه جلو و صفحه پایه برای نصب.
شرح بیشتر سنگ اسلب گرانیت یا سنگ مرمر یا ماسه سنگ، در پانل لانه زنبوری برای ورق های کامپوزیتی آلومینیومی یا آلومینیوم کامپوزیت آلومینیومی یا پانل های کامپوزیت آلومینیومی یا هیئت مدیره راه راه مقوای سفارشی یا هیئت مدیره کامپوزیت فایبرگلاس لانه زنبوری یا فیبر شیشه ای کامپوزیت یا فولاد ضد زنگ هیئت مدیره کامپوزیت لانه زنبوری یا فولاد ضدزنگ هیئت مدیره هیئت مدیره هیئت مدیره هیئت مدیره هیئت مدیره هیئت مدیره هیئت مدیره هیئت مدیره هیئت مدیره هیئت مدیره هیئت مدیره لانه زنبوری کامپوزیت یا گالوانیزه هیئت مدیره کامپوزیت هیئت مدیره یا هیئت مدیره کامپوزیت پلاستیکی لانه زنبوری یا هیئت مدیره کامپوزیت پلاستیکی، هیئت مدیره راه راه، در هنگام نصب، به سطح بیرونی صفحه سنگ به شومینه، سطح داخلی لانه زنبوری را برای شومینه توصیف کرد.


معرفی مختصر محصولات Diy بالای شومینه:


نام

دیو شومینه مانتل

سفارشی سازی

ما سفارشی سازی در اندازه، رنگ و طراحی را ارائه می دهیم.

مزیت

بیش از 30 سال تجربه کارخانه

بسته بندی

بیرون در 3 سانتی متر جعبه چوبی استاندارد، داخل در پلاستیک و یا کف

زمان رسیدن

40-60 روز پس از سپرده (15-20 روز برای تولید، 25-35 روز برای حمل و نقل)

تکنیک

بالا جلا یا honed

ملاحظات

ما می توانیم سفارشات را بر اساس عکس یا نقاشی از شما بگیریم

استاندارد کیفیت

سیستم نظارت و نظارت 1.Strict کیفیت خوب را تضمین می کند.
بازرسی 2.First: یک ماده اولیه درجه را انتخاب کنید.
بازرسی سوم: نظارت بر کل فرآیند.
بازرسی 4.Third: بررسی قطعه توسط قطعات، کنترل رنگ تفاوت.
5.Well بسته بندی شده برای جلوگیری از آسیب در حمل و نقل از راه دور طولانی است.


تصاویر ساده محصولات Diy بیش از شومینه:


F-1--BL1000X1000_副本

Hot Tags: diy mantel شومینه، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like