شومینه معاصر

شومینه معاصر: اگر شما می خواهید خانه خود را برای لذت بردن از راحتی، ظرافت، شیک و یا همه از بالا، سپس شما نیاز به یک شومینه.

جزئیات محصول

شومینه معاصراگر شما می خواهید خانه خود را برای لذت بردن از آسایش، ظرافت، شیک و یا تمام موارد فوق، سپس شما نیاز به یک شومینه. فایروال نوعی از وسایل است که خانم را صرفا دیگر گرم می کند، انتخاب طراحی شدید که نوعی از کلید اصلی اساسی اتاق طراحی ما از شيوه هاي سنتي چوبي سوزان داريم و امروزه گزينه هاي زيادي وجود دارد که تا کنون از آن استفاده نشده است. از پلاگین و بازيابي قدرت الکتريکي براي آسان ساختن گاز طبيعي براي پاک کردن سوختن بيوتکنل استفاده کنيد. امکانات بي پايان هستند شما می خواهید در کنار برخی از اجاق های داغ این حزب، و یا تمایل به لذت بردن از یک کتاب در مقابل آتش سوزان، یک شومینه، ما آن را یافت، شومینه اتانول دسکتاپ مدرن، مد بین دو قطعه شیشه ای ممکن است شات غیر معمولی، اما این واقعا شومینه شگفت انگیز مدرن است. شومینه اتانول می تواند به طور مستقیم بر روی میز قرار می گیرد برای حمل و نقل آسان است.


این شومینه اتانول دسکتاپ ممکن است کوچک باشد، اما دارای یک سبک بزرگ است. جعبه شیشه ای استوانه ای که روی یک پایه فولادی نصب شده است یک تیزر مدرن است که به نظر می رسد شدید بدون توجه به جایی که شما آن را قرار داده است. مناسب برای استفاده در محیط داخلی و بیرونی.مینی اجاق گاز ژل جدول، اجازه دهید یک مینی marshmallows را بشکنیم، این کاسه آتش ژل دارای یک زمان رایت 2 ساعت است و مناسب برای استفاده در فضای باز است. مستقل بیواتانول شومینه سطح شیشه، استفاده از شومینه بیو اتانول مستقل، اجازه دهید شما راحت تر احساس کنید. پوسته مدرن شیشه ای این شعله زیبا را پوشش می دهد ، ایجاد یک شومینه که از همه طرف دیده می شود.


معرفی محصولات اصلی شومینه مدرن:


نام

شومینه معاصر

سفارشی سازی

ما سفارشی سازی در اندازه، رنگ و طراحی را ارائه می دهیم.

مزیت

بیش از 30 سال تجربه کارخانه

بسته بندی

بیرون در 3 سانتی متر جعبه چوبی استاندارد، داخل در پلاستیک و یا کف

زمان رسیدن

40-60 روز پس از سپرده (15-20 روز برای تولید، 25-35 روز برای حمل و نقل)

تکنیک

بالا جلا یا honed

ملاحظات

ما می توانیم سفارشات را بر اساس عکس یا نقاشی از شما بگیریم

استاندارد کیفیت

سیستم نظارت و نظارت 1.Strict کیفیت خوب را تضمین می کند.
بازرسی 2.First: یک ماده اولیه درجه را انتخاب کنید.
بازرسی سوم: نظارت بر کل فرآیند.
بازرسی 4.Third: بررسی قطعه توسط قطعات، کنترل رنگ تفاوت.
5.Well بسته بندی شده برای جلوگیری از آسیب در حمل و نقل از راه دور طولانی است.


تصاویر اصلی محصولات شومینه های مدرن:


F-1 - BL1000X1000_ 副本

Hot Tags: شومینه معاصر، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like