تامین کننده شومینه سنگ مرمر سیاه

شومینه به سبک اروپایی تزئین شده به نظر می رسد بسیار عمومی است، می گویند از نوعی از حس، شومینه در حال حاضر یک علامت است که نوع اروپا طراحی کلاسیک است.

جزئیات محصول

تامین کننده شومینه سنگ مرمر سیاه


انواع سنگ مرمر سیاه شامل ریشه سیاه و سفید، فنگان سیاه، zhangqiu سیاه، mobi، xingye، moyu، shuangfeng سیاه و سفید، shaoyang سیاه و سفید، bangzhou سیاه و سفید، guilin سیاه و سفید، wulong سیاه و سفید، xiyang سیاه و سفید و moyu کریستال. دارای مرمری سیاه و سفید: Guilin سیاه از guangxi guilin، hunan shaoyang سنگ مرمر سیاه، shandong cangshan mo yu، ستاره طلایی پادشاه، henan anyang mo yu سیاه، سیاه و سفید: hubei tongshan ریشه سیاه و سفید.

شومینه به سبک اروپایی تزئین شده به نظر می رسد بسیار عمومی است، می گویند از نوعی از حس، شومینه در حال حاضر یک علامت است که نوع اروپا طراحی کلاسیک است. عملکرد اصلی شومینه گرم کردن خود، اما در طراحی داخلی خانه چینی، شومینه است اثر بیشتر adornment.Now مفهوم جدید شومینه جدید هوشمندانه است، مدل سازی مد روز، اصالت غنی است، صنایع دستی قرارداد، با سبک طراحی دکوراسیون معاصر بسیار متحد است.


شرکت تولید کننده شومینه سنگ مرمر سیاه شرکت معرفی محصول:


نام

تامین کننده شومینه سنگ مرمر سیاه

سبک

اروپایی

مواد

کرم مرمر

رنگ

                           سیاه

فنی

تسکین

سطحی

جلا

حراج فوق العاده

5 ستاره

بعد، ابعاد، اندازه

  135X125X35CM

طرح های سفارشی و ابعاد سفارشی در دسترس هستند و خوش آمدید

استفاده

داخل سالن

پرداخت

نقدی

بسته بندی

چوب فوميگات

MOQ

2 مجموعه

کارخانه ما

شرکت تولید کننده

زمان تحویل

16 روز

مزیت

خرید مستقیم از تولید کننده و قطع واسطه، قیمت مناسب


شرکت تولید کننده شومینه سنگ مرمر سیاه نمایش محصول:


Black Marble Fireplace ManufacturersHot Tags: تامین کننده شومینه سنگ مرمر سیاه، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like