بهترین شومینه گاز

بهترین شومینه گاز: از پاک کننده های شیشه ای معمولی استفاده نکنید، زیرا مواد تشکیل دهنده این تمیز کننده ها می توانند واکنش های شیمیایی ناخالصی را نسبت به ذخایر کربن ایجاد کنند که در شیشه شومینه ایجاد می شود.

جزئیات محصول

بهترین شومینه گاز


شومینه گاز بخشی ضروری از خانه های مدرن انسانی است، پر از تمرکز بصری نیز تجهیزات بسیار کاربردی گرم است. البته، در طول زمان، به خصوص در استفاده مکرر، هر دقیقه چند دقیقه برای تمیز کردن داخلی و بیرونی شومینه گاز خود کمک می کند تا از تخریب جلوگیری شود. گاهی شما می توانید یک شومینه گاز را در شرایط خوب فقط با استفاده از چربی نگه دارید.


1. گاز را خاموش کنید. قبل از اینکه شستن گاز را تمیز کنید، مجبور شوید دریچه گاز را به حالت خاموش بچرخانید. اگر گاز مجاز به ادامه عرضه باشد ممکن است خطر نشت گاز در خانه وجود داشته باشد .
دریچه های گاز معمولا در پنل شومینه قرار دارند.
پس از بستن، چند دقیقه صبر کنید تا لوله کاملا خالی باشد.
قبل از شروع فرایند تمیز کردن، باید اطمینان حاصل کنید که همه اجزاء پایین آمده اند.
2. شبیه سازی ورودی برس شومینه گاز. حذف ورودی سرامیک از شومینه و خارج کردن آن برای تمیز کردن. استفاده از برس نرم برای حذف خاک یا آوار از logs.Do آن را به آرامی.

قبل از بازگشت آنها به شومینه برای استفاده بیشتر مطمئن شوید که هر ورودی شخصی را برای علائم خوردگی - مانند ترک خوردن، ترک خوردن یا سوزاندن سوراخ ها - بررسی کنید.
لطفا آنها را دقیقا همانطور که بودید قرار دهید. سعی نکنید مجددا برنامه ریزی کنید. طراحی ورودی و موقعیت ثابت افراد سبک زندگی بدن هستند که به نوعی تاثیر بهینه ای دارند.
3. سنگ های تزئینی را تمیز کنید. سنگ های گدازه های تزئینی را از یک شومینه گاز بیرون بکشید و آنها را روی حوله های قدیمی قرار دهید. استفاده از یک جاروبرقی با اتصالات شلنگ برای پوشش هر گدازه به صورت جداگانه. این باعث جذب هر گونه خاک و یا خاک های سست شده روی سنگ می شود.

اگر برخی از گدازه های شما برای تمیز کردن بیش از حد کوچک باشد، یک جفت جلا را روی نازل جاروبرقی خود قرار دهید و آن را با یک گروه لاستیکی بپوشانید.
شما همچنین می توانید از یک شلنگ خلاء برای تمیز کردن دریچه های مبدل حرارتی استفاده کنید.
تمیز کردن داخلی. استفاده از یک جاروبرقی با اتصالات شلنگ برای تمیز کردن داخلی شومینه. قرار دادن اتصالات شیلنگ به شومینه گاز و خنک کننده را روشن کنید.

این به طور موثری به شما کمک می کند که گرد و غبار یا آوار را از داخل بردارید.
شلنگ خلاء را با قوطی های قدیمی و نوار برای محافظت از آن قرار دهید.
درب های شیشه ای پاک کنید. برای تمیز کردن در شیشه ای از شومینه های گاز، شیشه پاک کن را تمیز کنید. اسپری پاک کننده را روی یک پارچه خشک کنید و شیشه را در یک حرکت دایره ای پاک کنید. اگر خاکی بیش از حد بر روی شیشه وجود دارد، اسپری پاک کننده را مستقیما بر روی شیشه سپس آن را پاک کنید. پس از رسیدن به اثر مورد نظر، اطمینان حاصل کنید که شیشه قبل از شروع استفاده بعدی کاملا خشک می شود.
6. لبه های داخلی را با یک پارچه مرطوب پاک کنید. یک پارچه تمیز و مرطوب را برای حذف دوده یا خاک که در طول زمان انباشته شده است پاک کنید. همیشه پارچه را با آب گرم بشویید بعد از هر تمیز، آن را تمیز نگه دارید.
در خارج از خانه تمیز کنید. یک پارچه نرم را بشویید و با آب گرم مرطوب کنید. قاب بیرونی شومینه گاز را از بین ببرید.

هر گونه مواد - سنگ مرمر، برنج، طلا، سنگ، و غیره - اگر تمیز به طور منظم و حرفه ای، آب خارج از شومینه تمیز نگه می دارد.
8. از یک مایع ظرفشویی شستشوی ملایم در سپرده های سخت استفاده کنید. اگر تمیز کردن ناشی از انباشت گرد و غبار یا دوده دشوار است، سعی کنید از یک صابون مایع استفاده کنید. مقدار کمی مایعات ظرفشویی را به داخل یک کاسه آب گرم اضافه کنید و آن را تا صابون مخلوط کنید. یک پارچه نرم در آب صابون غوطه ور شده و به طور مرتب هر خاک خارجی را پاک می کند.


معرفی اصلی بهترین محصولات شومینه گاز:


نام

بهترین شومینه گاز

سفارشی سازی

ما سفارشی سازی در اندازه، رنگ و طراحی را ارائه می دهیم.

مزیت

بیش از 30 سال تجربه کارخانه

بسته بندی

بیرون در 3 سانتی متر جعبه چوبی استاندارد، داخل در پلاستیک و یا کف

زمان رسیدن

40-60 روز پس از سپرده (15-20 روز برای تولید، 25-35 روز برای حمل و نقل)

تکنیک

بالا جلا یا honed

ملاحظات

ما می توانیم سفارشات را بر اساس عکس یا نقاشی از شما بگیریم

استاندارد کیفیت

سیستم نظارت و نظارت 1.Strict کیفیت خوب را تضمین می کند.
بازرسی 2.First: یک ماده اولیه درجه را انتخاب کنید.
بازرسی سوم: نظارت بر کل فرآیند.
بازرسی 4.Third: بررسی قطعه توسط قطعات، کنترل رنگ تفاوت.
5.Well بسته بندی شده برای جلوگیری از آسیب در حمل و نقل از راه دور طولانی است.


تصاویر اصلی بهترین محصولات شومینه گاز:


F-1--BL1000X1000_副本

Hot Tags: بهترین شومینه گاز، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like