تامین کننده شومینه هنری دکو

فن آوری مدرن نوآورانه خط بین شومینه های مدرن و آثار هنری را مختل کرده است. محصولات کاربردی طراحی شده اند تا بسیار زیبایی باشند که مردم اغلب تعجب می کنند: آثار هنری چیست؟ شومینه؟

جزئیات محصول

تامین کننده شومینه هنری دکو


فن آوری مدرن نوآورانه خط بین شومینه های مدرن و آثار هنری را مختل کرده است. محصولات کاربردی طراحی شده اند تا بسیار زیبایی باشند که مردم اغلب تعجب می کنند: آثار هنری چیست؟ شومینه؟

غارنشینان اولیه، مشعل ها را حمل می کنند و بر روی دیوارهای غار نقاشی می کنند - اولین ترکیبی از آتش و هنر. هرچند این روزها طولانی از بین رفته است، شومینه دارای عتیقه مرموز و شیک مدرن است که خاطرات گذشته را فرا می گیرد: از طریق یک غار عمیق باز کردن شما می توانید سوزش آتش سوزی در داخل را ببینید.


توضیحات عمده فروشندگان هنر تزئینی شومینه:


نام

تامین کننده شومینه سنگ مرمر طلایی

سبک

اروپایی

مواد

سنگ مرمر

رنگ

   رنگ زرد

فنی

تسکین

سطحی

جلا

حراج فوق العاده

4 ستاره

بعد، ابعاد، اندازه

  150X200X35CM

طرح های سفارشی و ابعاد سفارشی در دسترس هستند و خوش آمدید

استفاده

داخل سالن

پرداخت

نقدی

بسته بندی

چوب فوميگات

MOQ

1 تنظیم

کارخانه ما

شرکت تولید کننده

زمان تحویل

16 روز

مزیت

خرید مستقیم از تولید کننده و قطع واسطه، قیمت مناسب


تصاویر اصلی محصول تامین کننده شومینه Art deco:


شومینه در قلعه قدیمی اروپا در زیر، یک مانت بسیار پیچیده و با ریزه کاری حک شده است که بقیه اتاق را خالی می کند. پس از یک شب طولانی، فقط می خواهم آرامش ببندم و به کنسرت برانبورگ باخ گوش کنم. آن لحظه شادمانی بود، مناسب برای این شومینه بلند و شیک.


Art Deco Fireplace Suppliers


شومینه به سبک سبک چینی افزوده شده است، ترکیب بسیار پر از مواد تشکیل دهنده یک باد، منعکس کننده محیطی است که به دیگران اجازه می دهد طعم محلی را برای اشغال خانه فراهم نکنند.


اگر مجرد هستید و می خواهید زندگی خود را در خارج از کشور ادامه دهید، می توانید شومینه را در اتاق نشیمن طراحی کنید. کل خانواده می تواند در زمستان باهم هماهنگ باشد تا گرم شود و حس تعلق داشته باشد.


مهم نیست که طراحی شومینه چه مدل اتاق، آیا می تواند جنس ظاهر خود را برجسته، همچنین می تواند عملی خود را برجسته، این نیاز به تصمیم گیری با توجه به تقاضای اتاق و فرد مورد علاقه است. و طراحی شومینه مناسب ترین خانواده مدل به ویلا ، می تواند فرهنگ غرب را نشان دهد که محل شومینه بیشتر به خود می گیرد.

Hot Tags: تامین کننده شومینه هنر deco، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like