سازنده شومینه هنر Deco

شومینه برای اولین بار در غرب ظاهر شد، عمدتا برای گرمایش زمستان استفاده می شود.

جزئیات محصول

سازنده شومینه هنر Deco


شومینه برای اولین بار در غرب به نظر می رسد، که عمدتا برای گرمایش زمستان استفاده می شود، اگر قبل از ورود خانه به یک شومینه می توانید عجله کنید، یک خانواده در اطراف آن برای گرم نگه داشتن تلویزیون تماشا، باید بسیار راحت باشد!


شومینه اتاق نشیمن را تنظیم می کند که در فرکانس های بلند بلندتر یا اتاق خواب می تواند بیشترین اثر را داشته باشد که خود گرم باشد، در گوشه ای ترتیب دهد، به خصوص هنوز می تواند میزان بهره برداری را افزایش دهد. برای افزایش یکپارچگی بعدی، می توانید صبر کنید تا از صندلی، میز و صندلی، فرش، تخت به طعم ادامه دهید.


باد نهرهای اروپایی از شمال اروپا به دست می آید، با توجه به شرایط آب و هوایی و زمان محلی نورانی سرد و کوتاه برای طراحی در اصل، متوترکسات عمومی با توجه به رنگ سفید، نور روز را افزایش می دهد. و سفید نوعی رنگ با تحمل بسیار زیاد است شومینه مدل سازی گیسو سفید یا شومینه فلزی خاکستری سیاه و سفید، می تواند با هم ادغام شود.


وقتی جوان بودم، گرمای شب در اطراف اجاق گاز در قلب من برای مدت طولانی فراموش نشدنی بود. بنابراین، من شروع به جستجوی نیمه دیگر کردم که می توانستم یکدیگر را برای گرما نگهدارم پس از بزرگ شدن. آیا واقعا شومینه واقعا برای گرما روشن شده است، وجود دارد تا به ما یادآوری زندگی خوب که ما می خواهیم یادآوری کنیم.


تولیدکنندگان شومینه Art deo دارای محصولات عمده هستند:


نام

سازنده شومینه هنر Deco

سبک

اروپایی

مواد

سنگ مرمر

رنگ

   سنگ مرمر زرد

فنی

تسکین

سطحی

جلا

حراج فوق العاده

5 ستاره

بعد، ابعاد، اندازه

  180X160X35CM

طرح های سفارشی و ابعاد سفارشی در دسترس هستند و خوش آمدید

استفاده

داخل سالن

پرداخت

نقدی

بسته بندی

چوب فوميگات

MOQ

1 تنظیم

کارخانه ما

شرکت تولید کننده

زمان تحویل

27 روز

مزیت

خرید مستقیم از تولید کننده و قطع واسطه، قیمت مناسب


شومینه های مدرن عمدتا شامل تولید انبوه توسط شومینه سنگ مرمر کارخانه، در صورت نیاز به سوختن چوب · مواد، لازم است در نظر موضوع دود، لوله های دفن شده، ذخیره سازی سوخت نیز باید توجه ویژه ای را.اگر آن را فقط برای دکوراسیون، در نظر گرفتن فضای


تولیدکنندگان شومینه Art deo نمایندگی محصولات اصلی:


Art Deco Fireplace Manufacturers

Hot Tags: تولید کننده شومینه هنر deco، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like