تولید کننده شومینه عتیقه

شومینه دارای شعله ای است که از ابتدا تا انتها ضرب و شتم می دهد، نور خیره کننده اش روشن می شود، هیچیک از آن ها وجود ندارد و نشان دهنده نیروی انسانی است، شومینه می گوید روح یک خانه است.

جزئیات محصول

تولید کننده شومینه عتیقه


شومینه یک حضور ویژه است. می توان آن را با دیگر ساختمان ها مانند آب در حال سقوط هماهنگ کرد؛ همچنین می تواند به عنوان یک فرد مستقل به کار برده شود تا نقش عرشه را زیباتر کند؛ اما تمام دکوراسیون و ikea تخت 20،000 یوان استاتیک است، به عبارت دیگر، آنها فقط بدن مرده اند. و تنها شومینه دارای شعله ای است که از ابتدا تا انتها می شکند، لکه های سوسو زدن، هیچ کدام وجود ندارد نشان دهنده زنده گی، شومینه می گوید روح یک خانه است.


شومینه بیشتر شبیه یک ارث است.


رئیس جمهور سابق فرانکلین د روزولت با یک آتش واقعی مصاحبه کرد و او را به مردم نزدیک کرد. از آن زمان، هر رئیس جمهور ایالات متحده سنت نشستن در اطراف آتش را در شب صحبت کرده بود. مبلمان که می تواند بلوط را در ساخت نوع سنتی اروپایی سبک می تواند رختکن، مطالعه بزرگ را کاهش دهد، اما شومینه آتش واقعی ضروری است. زیرا شومینه نشان دهنده هویت میزبان، مزه، دانش، بیشتر معنای خانواده است.


به عنوان یک عنصر ضروری داخلی با تاریخ طولانی، توسعه شوم محصول پیشرفت مشترک طراحی معماری و طراحی داخلی است. با تغییر شکل ساختمان، مواد، شومینه نیز بر این اساس تغییر می کند. در خانه در حال حاضر، شومینه تبدیل به نوعی دکوراسیون بیشتر بر پایه ای است که کارکرد عملی همزمان دارد، چشم انداز یک مکان، یک پاراگراف داستان.

شرح محصولات تخصص تولید کننده شومینه آنتیک:نام

تولید کننده شومینه عتیقه

سبک

اروپایی

مواد

سنگ مرمر

رنگ

   رنگ زرد

فنی

تسکین

سطحی

جلا

حراج فوق العاده

5 ستاره

بعد، ابعاد، اندازه

  140X250X50CM

طرح های سفارشی و ابعاد سفارشی در دسترس هستند و خوش آمدید

استفاده

داخل سالن

پرداخت

نقدی

بسته بندی

چوب فوميگات

MOQ

1 تنظیم

کارخانه ما

شرکت تولید کننده

زمان تحویل

29 روز

مزیت

خرید مستقیم از تولید کننده و قطع واسطه، قیمت مناسب


توسعه شومینه یک روند تدریجی است.

ویژگی های تولید کنندگان شومینه آنتیک:


Antique Fireplace

Hot Tags: تولید کننده شومینه آنتیک، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، ارزان، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like