میزهای آشپزخانه سنگی

میزهای آشپزخانه سنگی

جزئیات محصول

میزهای آشپزخانه سنگی


می توان گفت آشپزخانه مناطقی است که اغلب در خانه ما از آن استفاده می کند و جاه طلبی تأثیر بسیار مهمی در آشپزخانه می گذارد. و سطح عملی جاه طلبی ، اساساً به طراحی کابینت بستگی دارد که خود را در موقعیت دیگری قرار دهد و احترام به مواد. از ambry mesa.Now بسیاری از کابینت آشپزخانه منزل از سنگ مرمر ساخته شده است.


اگرچه ، مرمر بسیار سخت و زیبا ، مقاوم در برابر سایش ، ضد رسوب است ؛ با این وجود ، اگر از مرمر برای لکه دار کردن طولانی صورت استفاده کنیم ، شکاف هایی در روند پاشش وجود خواهد داشت ، که برای اکثر آشپزخانه ها چندان مناسب نیست. استفاده از سنگ مرمر دوباره پیام مسحور ، در حال حاضر محبوب چنین لباس ، پشیمان زود نمی دانم!


1. mesa کابینت از جنس استنلس استیل:
سطح روز جاه طلبی که از فولاد ضد زنگ برای ساخت و تبدیل شدن استفاده می کند ، نه تنها روشن و تمیز و روشن به نظر می رسد ، در عین حال با این وجود باکتری مبارزه خاصی نیز دارد که بتواند توانایی را احیا کند. به طور آرام تمیز و بدون تابش ، محافظت بسیار محیطی است. مواد فولاد ضد زنگ که ما به طور معمول می بینیم پیام ، آن است که در هیئت مدیره مانع از آتش سوزی با چگالی بالا به طور معمول بسیار از یک فولاد ضد زنگ نازک تر ، تقویت یک حس ساده ساده ، کت و شلوار به دوست داشتن صاحب حس فلزی بسیار ساده است.

2 ، مواد هیئت مدیره آتش از mesa کابینه:
صفحه جلوگیری از آتش سوزی متداول در واقع در حال انجام است ، ما مجدداً پردازش خاصی را انجام داده ایم. به طور طبیعی این نوع قابلیت ضد خوردگی را دارد ، رنگی که می تواند آشپزخانه ما را افزایش یا کاهش دهد بسیاری از افراد زیبا و زیبا را تغییر می دهد ، و افرادی که اجازه تغییر آشپزخانه را می دهند ، یخی است. ، هیئت مدیره پیشگیری از آتش خود دارای خاصیت تحمل نیروی خنثی کننده خاص ، هنگامی که ما به ویژه مواد غذایی برش خورده در زیر جاه طلبی ، برای تولید سر و صدای بزرگ دیدار نمی کنند.
3. میز کابینت اکریلیک:
تخته Yakeli متعلق به تخته پس از پردازش مصنوعی می باشد ، دارای سطح بسیار روشن و تمیز می باشد و استوای پشم ندارد ، علاوه بر این از جنس سنگ طبیعی برای احساس شخصیت ، همچنان درخشندگی مانند سفال و چینی را در همان زمان داشته باشید کابینت های اکریلیک از مقاومت بیشتری در برابر سایش و ضریب استحکام و مقاومت بیشتری برخوردار هستند. دلیل این امر این است که محتوای اکریلیک موجود در صفحه نسبتاً پایدار است.
4. میزهای گرانیتی:
میزهای گرانیتی و میزهای مرمر هر دو میز سنگی طبیعی هستند. ما می توانیم از لکه های کوچک روی میزهای کابینت در تصویر حدس بزنیم که این میزهای گرانیتی است. این پیام مبهم که گرانیت متعهد به تولید مواد می شود ، نه تنها نرم و نرم است بلکه در عین حال هزینه خود نیز پایین تر است ، غالباً می تواند به یک شخص خلق و خوی یک نوع طبیعت رگرسیون بدهید.
5. میزهای کابینت سنگی کوارتز:
کیفیت مواد کابینت سنگی کوارتز نه تنها از سختی بالاتری برخوردار است بلکه از مقاومت به سایش بالاتری نیز برخوردار است. این به این دلیل است که خود سنگ کوارتز از مواد سیلیسی تشکیل شده است. فقط این که ، سنگ کوارتز نیز از مقاومت در برابر درجه حرارت بالا ، خوردگی برخوردار است. مقاومت ، مقاومت در برابر فشرده سازی ، ضد نفوذ پذیری و غیره. اگر پیام مهیج وجود دارد که از این نوع مواد برای وعده در خانه استفاده می کند ، بنابراین استفاده از چند دهه مشکل کاملاً قطعی ندارد.


معرفی مختصری برای محصولات سنگ آشپزخانه سنگی:


granite


نمایش محصولات برتر آشپزخانه سنگی:


baltic brown granite


Hot Tags: میزهای آشپزخانه سنگی ، تامین کننده ها ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like