صفحات میز

صفحات میز

جزئیات محصول

صفحات میز


Ambry لوازم و وسایل آشپزخانه خانگی ضروری در زندگی روزمره ما است ، برای تسهیل تمیز بودن و زیبایی سطح آسان است ، بیشتر جاه طلبی مواد را از انواع SLATE انتخاب می کند تا به عنوان شخصیت mesa ambry انتخاب شود ، این مواد مختلف از نظر کیفی دارای ویژگی های متفاوتی هستند. و عملکرد ، از مزایا و مضرات مختلفی نیز برخوردار هستند. امروز کوچک تشکیل نوع اسکیت چند نوع جاه طلبی را برای همه معرفی می کند ، بگذارید همه ویژگی های مربوطه خود را روشن تر کنند.


چه نوع کابینت اسکیت وجود دارد - میزهای مرمر
پیام سنگ مرمر عدم تغییر شکل ، سختی بالا ، مقاومت در برابر سایش. پس از پیری طبیعی طولانی مدت ، این سنگ دارای ساختار یکنواخت ، ضریب انبساط حداقل خطی ، ناپدید شدن کامل استرس داخلی و عدم تغییر شکل است. از ترس از اسید ، فرسایش قلیایی ، زنگ نخواهید زد ، لازم نیست روغن ، آسان به چوب گرد و غبار ، تعمیر و نگهداری ، تعمیر و نگهداری راحت و ساده ، عمر طولانی است.
مزایا: میز کابینت مرمر & # 8205؛ سطح از مقاومت بالایی در برابر سایش ، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا ، ویژگی های رایگان نگهداری ، بدون خراش ، و نه با توجه به شرایط ثابت دما برای جلوگیری از آن ، در دمای اتاق نیز می تواند خصوصیات بدنی اصلی خود را حفظ کند ؛ اما ، مرمر از نظر جسمی پایدار و از لحاظ ساختاری کاملاً مناسب است و به دلیل برخورد نکردن دانه از خلال سطح زمین ، هیچ گونه خاکی روی سطح وجود ندارد و این بر صحت صفحه آن تأثیر نمی گذارد. این ماده پایدار است و می تواند طولانی مدت عدم تغییر شکل ، ضریب انبساط خطی کوچک ، دقت مکانیکی بالا ، ضد زنگ زدگی ، ضد مغناطیسی و عایق بندی را تضمین کند. بدون آهنربایی ، می تواند در هنگام اندازه گیری هموار حرکت کند ، بدون احساس تاخیر ، تحت تأثیر رطوبت قرار نگیرد ، هواپیما که وزن خوبی دارد
مضرات: میز مرمر و تابش رادیواکتیو اندک ، اما به بدن انسان آسیب نمی رساند.


طول مواد سنگ طبیعی بسیار غیرممکن است خیلی طولانی باشد ، به طرز غیرممکن باعث می شود تا یک پیام انتزاعی طولانی بماند ، با پیگیری های معاصر انتزاعی که عکاسی مناسب نیست.
مزایا: بافت سنگ طبیعی بسیار زیبا ، بافت سخت ، مقاومت در برابر خراش بسیار برجسته است ، مقاومت در برابر سایش بسیار مناسب است ؛ مواد سنگ طبیعی دارای منافذی هستند ، به راحتی روغن و خاک را در آن ذخیره می کنند و شکنندگی سنگ مرمر طبیعی بزرگ است ، نمی تواند بیش از 1 متر بسازد از mesa سطح ، mesa ساخته شده توسط مواد سنگ طبیعی دارای اتصالات خواهد بود ، این اتصالات نیز به راحتی پنهان می شوند ، خاک را تحت تأثیر قرار می دهند ، بر سلامتی تأثیر می گذارند ؛ هزینه کم است ، طراحی و رنگ هر کدام متفاوت است ، متداول ترین آنها چند نوع قیمت چند صد است یوان تنها یک متر ، متعلق به مواد یک نوع پیام از منافع اقتصادی اقتصادی است ، و قیمت مواد سنگ طبیعی درجه بالا mesa همچنین در 1000 یوان یا بیشتر است.
مضرات: دو قطعه را نمی توان با هم ادغام کرد ، شکاف مستعد پرورش باکتری ها است ؛ تراکم سنگ طبیعی بزرگتر است ، پشتیبانی کابینت xu بیش از حد قوی ، اگرچه سخت و بیش از حد کافی است ، اما خاصیت ارتجاعی کافی ندارد ، مانند در مورد ضربات سنگین ترک ایجاد می کند ، تعمیر آن دشوار است ، برخی از ترک های طبیعی نامرئی ، پاسخگویی به تغییرات شدید دما نیز باعث ایجاد ترک می شوند.


معرفی مختصری برای محصولات mesa SLATE:


VBGC6N0)C6Y)56_E}3N80KS


نمایش تصویر محصولات mesa SLATE:


Brown Marble

Hot Tags: میزهای تخته سنگ ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like