میزهای سنگ مرمر و گرانیت

میزهای سنگ مرمر و گرانیت

جزئیات محصول

میزهای سنگ مرمر و گرانیت


آسیب دیده هنگام بارگیری و تخلیه: نامگذاری ؛ صفحه شکل مختلف (نام کد S) ، عرض بیش از 3 میلی متر عدم وجود لبه و یا طولانی برای شناسایی کیفیت ظاهری مرمر از موارد زیر از دست ، در فاصله از صفحه مرمر ایستاده نقص مشاهده شده نقص نامرئی را نشان می دهد که هیچ نقصی ندارد ، زاویه مجاز بودن تحمل حداکثر را ممکن می کند. نقص مشاهده شده در پیچ صفحات است ؛ نقایصی که در پورین وجود ندارد در حالی که در فاصله دور تابلوی صفحه قرار دارد هیچ نقص آشکاری ، کیفیت ظاهری ، آینه نیست براق ، طبقه بندی و رنگ باید نزدیک به رنگ جلویی و سوراخ شن باشد.
(2) تحت شرط بررسی نقص سطح سبک: نام کارخانه تولید ، درجه: سنگ مرمر سفید (M) N 600 x400x20bjc79 تخته سنگ مرمر باید نشان دهد که چه زمانی کارخانه ، سپس می تواند صفحه را به عنوان کالای درجه یک حفظ کند. یک تخته خوب و مشابه را انتخاب کنید و سایر تخته های سنگ مرمر را در همان زمان خریداری کنید ، یک محصول غیر سازگار (با کد B) و (با کد C) و اندازه را خریداری کنید ، اما سایز آن را بزنید. و پدیده افسردگی وجود دارد: صفحه کلی (نام کد N است ، عرض بیش از گوشه 3 میلی متر ، لکه های مختلف وجود ندارد. سه درجه از مرمر وجود دارد ؛ اگر نقص فوق آشکار نباشد و فقدان لبه ها و زوایای آن آشکار نباشد ، و صاف بودن امکان تحمل محدود ، اتصال (برای صفحه شکسته) یا ترمیم (برای نقص زاویه ای) را فراهم می کند ؛ نقص آشکار در فاصله دور از صفحه تمیز بشقاب دارای نقص در نظر گرفته می شود و جلو نیز پس از تعمیر مجاز به داشتن آثار واضح نیست. ضمناً جلوی صفحه مجاز نیست نقص لبه های گمشده و زاویه های از دست رفته ، بنابراین می توان قضاوت کرد که صفحه واجد شرایط است: برای سایر اشکال صفحه.
(1) قاضی الگوی تزئینی تنال زیر شرایط با نور کافی ، صفحه صاف در زمین قرار داده شده است. طبقه بندی بر اساس مشخصات و اندازه صفحه منحرف مجاز ، علامت تجاری ، علامت as.The شکل از همان دسته از مرمر است. صفحات باید اساساً هماهنگ باشند و قسمت جلوی صفحه فقط دارای 1 بخش بیشتر از 8 میلی متر است. برای مثال ، صفحه درجه یک با اندازه کلی 600mmX 400mmX 20mm تولید شده با بلوک مرمر سفید از fangshan پکن نامگذاری شده است. در صورت تعیین چندین عیب فوق بدون پلاک برای درجه بالا: سنگ مرمر سفید fangshan سنگ دالی: درجه بالا (کد A) .پلیت در حمل و نقل: برای صفحه مربع یا بلند مربع ، صفحه استاندارد سنگ مرمر سفارش نامگذاری صفحه: سنگ مرمر به دو عرض دسته بندی ها.
(3) ترتیب علامت گذاری صفحه سنگ مرمر را بررسی کنید: اگر این نقص ها در استفاده ، سنگ مرمر (کد M) ، نام ویژگی های الگوی-لحن تأثیر نمی گذارد: محل مبدا مواد برش خورده ، چاله ها یا گودبرداری روی سطح) وجود ندارد ترک های سطح صفحات. 1 دور از آنها بایستید. با دقت بصری را در 5 متر اندازه بگیرید و علامت گذاری کنید.


معرفی مختصر در مورد محصولات سنگ مرمر و گرانیت mesa:


VBGC6N0)C6Y)56_E}3N80KS


عکس هایی از محصولات سنگ مرمر و گرانیت mesa نمایش داده می شود:


Brown Marble

Hot Tags: میزهای سنگ مرمر و گرانیت ، تامین کننده ها ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like