کانتر سنگ آهک

کانتر سنگ آهک

جزئیات محصول

کانتر سنگ آهک


سنگ طبیعی از سنگ طبیعی استخراج شده است ، و به بلوک یا صفحات از اصطلاح عمومی پردازش می شود. دو نوع اصلی از سنگ مورد استفاده در صنعت دکوراسیون ساختمان ، سنگ طبیعی و سنگ مصنوعی است. مواد سنگی طبیعی مانند سنگ مرمر ، گرانیت ، سنگ آهک و مواد سنگ طبیعی که برای تزئینات ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند عمدتاً شامل گرانیت و مرمر است. سنگ طبیعی یکی از قدیمی ترین مصالح مهندسی عمران است. مواد سنگی طبیعی دارای مقاومت فشاری بالا ، مقاومت در برابر سایش و دوام بالایی است ، پس از پردازش ، سطح آن غنی است تزئینات ، توزیع گسترده منابع ، ذخایر غنی ، استفاده آسان از مواد محلی ، هزینه کم تولید ، مهندسی عمران باستانی و مدرن برای ساخت دیوارهای شهر ، پل ها ، خانه ها است. مواد اصلی برای پروژه های حفاظت از راه و آب. یکی از این موارد است مواد تزئینی اصلی در مهندسی عمران مدرن.
مواد سنگ طبیعی را می توان به سه نوع تقسیم تقریباً تقسیم کرد. سنگهای چوبی با خنک کردن و ادغام مواد مذاب یا نیمه ذوب شده مانند ماگما از جامه یا پوسته تشکیل می شوند. گرانیت نوعی سنگ آذین است. سنگهای سازنده سنگهایی هستند که توسط محصولات هوازدگی سنگهای دیگر و برخی فورانهای آتشفشانی در مکانی نه چندان عمیق بر روی سطح زمین ایجاد می شوند که توسط آب یا یخچال های طبیعی انتقال و دفع می شوند. ماسه سنگ ها و ماسه سنگ ها در این دسته قرار می گیرند. سنگهای دگرگونی سنگهای دگرگونی هستند که با اختلاط دما و فشار زیاد با مواد معدنی به طور طبیعی شکل می گیرند. سنگ مرمر ، اسلات ، کوارتزیت و جید سنگهای دگرگونی هستند.
گرانیت صخره ای سنگین بسیار سخت و دارای چگالی بالا ، مقاومت در برابر خراش و خوردگی است. برای کف و میزهای مختلف بسیار عالی است. صدها نوع گرانیت وجود دارد.
مرمر به سنگهای کربناتی رسوبی یا دگرگونی از جمله سنگ مرمر ، دولومیت ، سنگ آهک ، ماسه سنگ ، شیل و SLATE و غیره اشاره دارد که مشتقات سنگ آهک هستند. سنگ مرمر نوعی سنگ دگرگون شده است که قابل صیقل و صیقل است. سنگ مرمر نرم و آسان است برای خراشیدن یا خوردن توسط اسید. این گونه انواع بیشماری از سنگ مرمر در سراسر جهان وجود دارد.
سنگ آهک نوعی سنگ رسوبی است که از کلسیت و رسوبات تشکیل شده و رنگ های مختلفی را تشکیل می دهد.
ماسه سنگ همچنین نوعی از سنگ رسوبی است که عمدتاً از ذرات ماسه کوارتز شل ، بافت خشن ، سنگ ماسه سنگ نیز تشکیل شده است که می توانید از میان آن گزینه های بسیاری را انتخاب کنید.
SLATE نوعی سنگ دگرگونی است ، سنگ اصلی از جنس جگر ، طوفان یا طوفان خنثی است که می تواند در قسمت های نازک در امتداد جهت لایه بندی قرار گیرد. رنگ SLATE با ناخالصی های موجود در آن متفاوت است. ملاقات اسید هیدروکلریک که حاوی کلسیم است می تواند تاول بزند ، زیرا این حالت کلی است ، با طبقه بندی رنگ آن ، در صورت ملاقات سبز SLATE ، سیاه SLATE ، کلسیم SLATE. سنگهای مصنوعی از مخلوط های غیر طبیعی مانند رزین ، سیمان ، دانه های شیشه ای ، پودر آلومینیوم ساخته می شوند. سنگ مصنوعی (که به آن "مرمر مصنوعی" نیز گفته می شود) سنگ مصنوعی 30 سال پیش در ایالات متحده به وجود آمد ، اولین استفاده چین از محصولات سنگ مصنوعی به عنوان مصالح تزئینی اواسط دهه 1990 برخی از شهرهای توسعه یافته ساحلی است. چند سال پس از محبوبیت گسترده.
سنگ فرهنگي در سنگ معدن سنگ طبيعي استخراج شده است که پس از پردازش ، سنگ فرش ، ماسه سنگ ، سنگ کوارتز ، به مصالح ساختاري تزئيني تبديل مي شود. مواد سنگي فرهنگي سخت ، رنگ روشن ، بافت غني ، سبک هاي مختلف ، با فشرده سازي ، مقاومت در برابر سايش ، مقاومت در برابر آتش ، مقاومت در برابر سرما ، مقاومت در برابر خوردگی ، میزان کم جذب آب.
مرمر به سنگهای کربناتی رسوبی یا دگرگونی اشاره دارد ، از جمله سنگ مرمر ، دولومیت ، سنگ آهک ، ماسه سنگ ، شیل و SLATE. برای مثال ، مرمر سفید معروف در چین دولومیتی است که در فنگشان پکن تولید می شود ، مرمر در یونان مرمر تولید شده در دالی است. شهرستان ، و سبز معروف dandong ، کارنیت silicified مارپیچ است. همانطور که انواع سنگ ماگمایی که معادن سنگ را تشکیل می دهند ، مانند یک شانسی ، دیاگ ، فلدسپار سبز ، گنیس برای صبر کردن برای تماس با گرانیت هستند. اگر گرانیت سفید پکن baihu باشد. jian گرانیت است ، سبز سبز گابرو است ، و گرانیت سیاه چینگدائو دیاگ است.


معرفی مختصری برای میزهای آهکی:


VBGC6N0)C6Y)56_E}3N80KS


عکس هایی از محصولات مزاء آهکی نمایش داده شده است:


Brown Limestone  拼4-1_副本1

Hot Tags: میزهای سنگ آهک ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like