میزهای گرانیت و کوارتز

میزهای گرانیت و کوارتز

جزئیات محصول

میزهای گرانیت و کوارتز


اجزای اصلی سنگ کوارتز مصنوعی سیلیس است که 93٪ ماسه کوارتز به عنوان پرکننده و 7٪ رزین و سایر ترکیبات چسب ، کمتر از 7٪ چقرمگی ، شکستگی آسان دارد ؛ بیش از 12٪ مستعد تغییر شکل است. ضخامت 15 میلی متر. از فرایند تولید کارخانه سنگ کوارتز مختلف می توان به سنگ کوارتز ریخته گری و سنگ ریخته گری سنگ کوارتز تقسیم شد. انواع سنگ از کوارتز ، از نظر تئوری ، هر رنگی را می توان با انواع رنگدانه ها مخلوط کرد.
سنگ کوارتز به دلیل تراکم بالا ، استحکام قوی ، مقاومت بسیار خوبی در برابر آلودگی ، گل خراش ، جلوگیری از خوردگی. هرچند که از دیدگاه فیزیک ، سنگ کوارتز دارای انبساط حرارتی ظریف ، انقباض سرما ، استرس کوچک انقباض ، مقاومت در برابر ضربه است ، کشیدگی در هنگام استراحت و سایر خصوصیات مکانیکی ، هنگامی که مواد قادر به تحمل انبساط حرارتی نباشند ، انقباض سرد تنش درونی و ضربه شدید خارجی ظاهر می شود.
سطح سنگ کوارتز روش خاصی برای تصفیه نیست ، اما پس از بیش از 30 فشار زیاد و سنگ زنی سریع آب ، یک بار استفاده از سنگ زنی با سرعت کم منجر به تغییر رنگ سفید می شود. اتصالات نصب سنگ کوارتز در مشکل رایج این است که دو صفحه بالا ظاهر می شود و روش های کم ، پردازش تمایل به سنگ زنی را انتخاب می کند ، بنابراین منجر به درخشش سطح صفحه می شود. بنابراین در فرآیند دوخت یکپارچه برای تست سطح استاد نصب استفاده می شود.
سنگ کوارتز واجد شرایط و با کیفیت بالا فرآیند ریخته گری را تصویب می کند ، با چگالی حداکثر 2.46 گرم در سانتی متر مکعب و میزان جذب آب 0.02 درصد وجود دارد که این امر در جلوگیری از آبگیری خوب است.اما برخی از محصولات سنگ کوارتز بی کیفیت در استفاده روزمره استفاده می کنند روند نفوذ ناخالصی های آلودگی و تأثیر آن بر ظاهر.


خلاصه ای از محصولات گرانیت و کوارتز mesa:


granite


به منظور روشن تر شدن رنگ و یکنواخت تر یا تغییر رنگ ، برخی از گرانیت ها روش های رنگ آمیزی ، الکترولیز و سایر روش های پردازش را اتخاذ می کنند. این نوع گرانیت برای میزهای آشپزخانه مناسب نیست.


گرانیت و کوارتز mesa محصولات در معرض نمایش:


giallo ornamental granite

Hot Tags: میزهای گرانیت و کوارتز ، تأمین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like