کانتر مرمر کاررا

کانتر مرمر کاررا

جزئیات محصول

کانتر مرمر کاررا


کلیسای مرمر ، که به عنوان غار مرمر نیز شناخته می شود ، یکی از زیباترین شبکه های غار در جهان است. کلیسای مرمر در دریاچه کلی کاررا در پاتاگونیای شیلی واقع شده است. دریاچه جنرال کاررا دومین دریاچه بزرگ آب شیرین در آمریکای جنوبی است. این منطقه توسط قله های برفی کوه های آند احاطه شده است.
آب دریاچه کلی کاررا از ذوب آبهای یخبندان کوههای اطراف می آید ، همچنین سرباره یخبندان را که از ذرات معدنی کوچک تشکیل شده است به دریاچه می رساند. ذرات ریز از سرباره حل شده در کف دریاچه قرار دارد. نور خورشید را منعکس می کند ، دریاچه کلی کاررا را به رنگ آبی و فیروزه ای تغییر می دهد و با عمق آب تغییر می کند.
غار کلیسای جامع مرمر سیستم پیچیده ای از غارهای پر از آب است که از طریق یک "نمایش نور طبیعی" منظره ای بی نظیر را تشکیل می دهد. "هنگامی که خورشید بر روی دریاچه درخشان می درخشد ، آب آبی نور را بر روی دیواره های غار مرمر نشان می دهد. در عین حال ، دیواره های غار صاف ، نور را بر روی سطح آب منعکس می کنند و جلوه ای طبیعی "نئون" ایجاد می کنند ، که باعث می شود غارهای پیچیده به رنگارنگ و خارق العاده تبدیل شود.


کلیسای جامع مرمر در جنوب غربی شیلی ، در مرز بین آرژانتین و شیلی واقع شده است. غار کلیسای جامع مرمر در سمت شیلی واقع شده است. کلیسای جامع مرمر از سه غار اصلی تشکیل شده است: کلیسا (لا Capilla) ، کلیسای جامع (ال Catedral) و غار (La Cueva). کلیساهای مرمر توسط موج و فرسایش حک شده است. بیش از 6.200 سال است.
بهترین راه بازدید قایق یا قایقرانی است ، می توانید از طریق تونل غار قدم بزنید ، منظره عجیب غار غار را ببینید. برای دیدن بهترین مکان ، بهترین زمان برای بازدید ، اکتبر است که دریاچه در کمترین حد خود قرار دارد. قسمت پوشانده کلیسای مرمر تا حد ممکن در معرض سطح دریاچه قرار دارد.


به دلیل موقعیت از راه دور کلیسای مرمر ، ورود برخی به آنجا انجام شد.


معرفی مختصر به محصولات mesa سنگ مرمر carrera :


VBGC6N0)C6Y)56_E}3N80KS


صفحه نمایش محصول محصول سنگ مرمر Carrera picture


carrera marble tile

Hot Tags: میز سنگ مرمر carrera ، تامین کنندگان ، تولید کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، ارزان ، تخفیف
پرس و جو

You Might Also Like