صفحه اصلی > در باره ما > نمایه شرکت

Cheap-Natural-Granite-for-Tile-Slab-Countertop.jpg

شرکت Xiamen Kaoshi سنگ، با مسئولیت محدود است که در استان فوجیان، چین واقع شده است. ما تولید کننده تخصصی در تولید گرانیت و سنگ مرمر و بازالت و شن و ماسه و ماسه سنگ برای 12 سال است.


ما در معدن سنگ آهن با کیفیت بالا، تولید و تجارت مشغول به کار هستیم. محصولات ما شامل کاشی گرانیت، صفحات میز سنگی، سنگ فرش، اسلب، بنای تاریخی، موزاییک، سنگ فرهنگی، شومینه، برش اندازه و غیره به طور مداوم به اروپا، استرالیا، امریکا، جنوب شرقی آسیا، آفریقای جنوبی و شرق میانه صادر شده است بسیار خوب شهرت خوبی داشت.


ما به ویژه در سفارشات پروژه برای هتل، خانه، عمومی Eara، مرکز تجاری، تعطیلات مسافرخانه، Comfort Suites و غیره خوب است. ما گواهی CE برای برخی از محصولات اعطا شده است. ما می توانیم مشتریانمان را از قیمت های رقابتی، کیفیت بالا، تحویل به موقع و خدمات خوب اطمینان دهیم.


گواهینامه CE
برای برخی از محصولات مانند G603، G654، G682، G684، بازالت و سنگ مصنوعی سفید.

نمونه درخواست
ما نمونه را برای مشتریان بدون هزینه و بار در ظرف شما ارائه می دهیم. برای مشتری جدید، هزینه پیک از نمونه شما توسط شما پرداخت می شود. اندازه معمولی نمونه 150X150X10mm، 100X100X10mm است.

تضمین کیفیت
بخش کنترل کیفیت ما برای پیاده سازی روش های کنترل کیفیت دقیق و علمی به خوبی تاسیس شده است. (از جمله تحمل ضخامت، رنگ متفاوت، تحمل زاویه و صورت پایان دادن). سوابق مربوطه به خوبی حفظ شده است، که توسط حسابرسان SGS تایید شده است.

ما می توانیم پیشنهاد سریع، قیمت رقابتی، کیفیت خوب، تحویل به موقع و خدمات عالی پس از فروش را تضمین کنیم. محصولات ما به اروپا، امریکا، شرق میانه صادر می شود.
ما قبل از حمل و نقل کیفیت خود را بررسی می کنیم یا شخص ثالث را ارزیابی می کنیم.
ما در بسته بندی و بسته بندی محصولات سنگی بارگیری

محصولات اصلی
محصولات ساخت و ساز سنگ
کاشی های کف سنگ
کاشی گرانیت و اسلب
کاشی های سنگ مرمر و اسلب
آشپزخانه، آشپزخانه بالا، غرور بالا
روکش فلزی تخته سنگ
سنگ فرهنگی
سنگ بنای بازالت / گرانیت، سنگ فرش
کاشی های کاشی و مشبک
گرانیت / سنگ مرمر / سینک اوینکس، حوضه، وان
کاشی های کاشی / سنگ مرمر، مرز و الگوی
سنگ محوطه سازی / دکوراسیون
حکاکی، مجسمه سازی، وضعیت
ستون
مانت شومینه
سنگ قبر / بنای یادبود


ما صمیمانه از همه مشتریان به بازدید از کارخانه ما و ایجاد روابط تجاری پایدار و بلند مدت برای دستیابی به منافع متقابل و رفاه استقبال می کنیم.


نوع کسب و کار: سازنده سنگ
زمینه کسب و کار: ساخت و ساز و دکوراسیون
شماره ثبت: 350206200160365
مجوز صادرات شماره: 01469309
شماره ثبت نام مالیات بر ارزش افزوده: 350203678282822
مکان: Xiamen، Fujian